2 komentāri

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne ir izbalsošanas diena, kurā norisinājies vēl nepiedzīvots precedents – uz strīpas plkst. 13.00, kad tas parasti notiek, divu cilvēku vietā nosēdināta tika tikai Egii, taču pārējos divus skatītāji varēja noskaidrot tikai pēc plkst. 21,00, kad sākās tiešraide. No iekšējā balsojuma jau otro nedēļu pēc kārtas dalībnieki ievēlēja Kristīni, bet to, kurš būs trešais, šova veidotāji noslēpumā turēja līdz pat pēdējam brīdim.

Viss sākās jau vakar, kad atkal runa bija par Jurim tik sāpīgo tēmu – tabakas izstrādājumu patērēšanu, uz ko šim kungam patīk ļoti asi reaģēt. Vienu brīdi pat bija runa par to – vai nu cigaretes, vai šova pamešana. Neskatoties nemaz uz to, ka jau atkārtoti viņš atļāvās uzpīpēt koplietošanas dušā, kas ir ļoti neētiski. Arī šorīt sarunā ar Balstiņu liepājnieks nesēdēja rokas klēpī salicis un ļoti centās ieskaidrot, ka visu darījis pēc tīrākās sirdsapziņas. Par ko tad īsti bija strīds, skaties video!

Par šīm visām palaidnībām Juris arī dabūja samaksāt – tieši viņš ir tas, kurš pievienojas Kristīnei un Egii, un jau otro reizi sēžas uz izbalsošanas strīpas. Vai viņam izdosies saglabāt vietu šovā? Kurš pametīs telpas un pārējos dalībniekus šovakar? Skaties jau tagad tiešraidē Kanālā 2 un TV Zvaigznes mājaslapā!

TOP komentāri

  • sap
    0 0 0

    sap

    ziniet, agrāk bija pionieru nometnes, tagad tas saucās šovs, no rīta rīta rosme, mazgāties, ēst, iebāž tevi krātiņā, to nedrīkst, to nedari, iedodiet vēl visiem strīpainas formas, un jūs gribat, lai būtu interesanti skatīties, man viņus ir pat žēl
  • xscx

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl