Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas

2 komentāri
Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas
Foto: Toms Norde

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne ir izbalsošanas diena, kurā norisinājies vēl nepiedzīvots precedents – uz strīpas plkst. 13.00, kad tas parasti notiek, divu cilvēku vietā nosēdināta tika tikai Egii, taču pārējos divus skatītāji varēja noskaidrot tikai pēc plkst. 21,00, kad sākās tiešraide. No iekšējā balsojuma jau otro nedēļu pēc kārtas dalībnieki ievēlēja Kristīni, bet to, kurš būs trešais, šova veidotāji noslēpumā turēja līdz pat pēdējam brīdim.

Viss sākās jau vakar, kad atkal runa bija par Jurim tik sāpīgo tēmu – tabakas izstrādājumu patērēšanu, uz ko šim kungam patīk ļoti asi reaģēt. Vienu brīdi pat bija runa par to – vai nu cigaretes, vai šova pamešana. Neskatoties nemaz uz to, ka jau atkārtoti viņš atļāvās uzpīpēt koplietošanas dušā, kas ir ļoti neētiski. Arī šorīt sarunā ar Balstiņu liepājnieks nesēdēja rokas klēpī salicis un ļoti centās ieskaidrot, ka visu darījis pēc tīrākās sirdsapziņas. Par ko tad īsti bija strīds, skaties video!

Par šīm visām palaidnībām Juris arī dabūja samaksāt – tieši viņš ir tas, kurš pievienojas Kristīnei un Egii, un jau otro reizi sēžas uz izbalsošanas strīpas. Vai viņam izdosies saglabāt vietu šovā? Kurš pametīs telpas un pārējos dalībniekus šovakar? Skaties jau tagad tiešraidē Kanālā 2 un TV Zvaigznes mājaslapā!

2 komentāri