Juris aicina meitenes uz realitātes šovu TV Zvaigzne!

Komentāri

Tieši tā – nebijusi iespēja realitātes šova vidū pieteikties tieši Tev! TV Zvaigzne izsludina papildu pieteikšanos tiem, kuri uzskata, ka arī viņi varētu konkurēt ar pašreizējām potenciālajām jaunajām zvaigznēm.

Pirms šīs dienas grēksūdzes Balstiņa paziņoja šo burvīgo jaunumu, uz mirkli šim notikumam par reklāmas seju izvēloties Juri, kurš aicināja pieteikties meitenes, jo puišu pietiek, bet arī visi vīriešu kārtas pārstāvji, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, laipni aicināti izmēģināt savus spēkus, un, kas zina, varbūt jau pēc pāris mirkļiem tieši Tu nokļūsi visas Latvijas zilajos ekrānos un pievienosies realitātes šovam TV Zvaigzne.

Anketu vari atrast šova mājaslapas labajā pusītē, kur tā slēpjas zem nosaukuma “Piesakies šovam!”. Aizpildi vajadzīgos laukus un gaidi liktenīgo zvanu, kas, iespējams, Tev pavērs pavisam jaunas karjeras iespējas. Nenokavē!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl