Jurim tiek dota otra iespēja!

Komentāri
Jurim tiek dota otra iespēja!
Foto: Toms Norde

Notikumi šovā TV Zvaigzne griežas kā karuselis. Jau vakar dienā bija skaidrs, ka par noteikumu neievērošanu šova telpās Juris saņems sodu. Taču fakts, ka atraktīvajam dalībniekam šovs jāpamet, bija šoks visiem.

Uzzinājis administrācijas lēmumu, Juris no kolēģiem atvadījās: “Paldies, ka devāt man iespēju. Es pavadīju šeit patīkamu laiku, centos, bet mums nesakrita domas par to, cik bieži jāiet uzpīpēt. Es pastāvu uz savu. Žēl. Paldies, ka atbalstījāt. Lai veicas!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvēris aiz sevis durvis, Juris nožēloja izdarīto. Šādu iznākumu negaidīja neviens. Arī atbalstītājus šis notikums pārsteidza, un visu tiešraides laiku viņi nemitīgi sūtīja ziņas ar lūgumu ļaut Jurim atgriezties!

Pēc nopietnām pārrunām ar administrāciju, vakara tiešraides noslēgumā Jurim tika dota otra iespēja. Un viņš ar skaļām kolēģu ovācijām atgriezās šova dzīvoklī: “Mēs sestdien filmēsim anekdošu šovu, un ceru, ka tas būs interesantāks par ierastajiem… Šonakt būs vēl jāpastrādā, jo rīt jāiesniedz scenārijs…”

Juris ir apņēmības pilns un gatavs cīnīties tālāk! Seko līdzi notikumiem šovā Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl