Jaunās TV Zvaigznes lasa aizskarošus tvītus par sevi

4 komentāri

Neskatoties uz to, ka realitātes šovs TV Zvaigzne jau noslēdzies, portālam Skaties.lv vēl netrūkst materiālu, lai jūs šķirtos no dalībniekiem tik drīz. Viens no tiem – viņi lasa tieši jūsu, skatītāju, aizskarošos tvītus par sevi. Smieklīgi!

Šoreiz bija tā ekskluzīvā iespēja portālam Skaties.lv uz pārrunām aicināt realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekus, lai viņi nolasītu par sevi domas (tvītus), ko viņiem raksta skatītāji, lietojot haštagu #tvzvaigzne. Jāatzīst, ka bijām pārsteigti, cik jaunieši viegli un pat ar humoru reaģēja uz lamām no sociālo tīklu puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • lolitta
  0 0 0

  lolitta

  Paldies mīļie un neturat ļaunu,mēs nebūtu skatījušies,ja nepatiktu.Brīžos pat pametām ikdienas darbus,lai redzētu un justu jums līdzi,lai nepalaistu garām ko svarīgu.Bijam ar jums no A-Z.Jaukus jums svētkus un Laimīgu Jauno 2015,gadu!!!
 • kate
 • krustmāte
  0 0 0

  krustmāte

  Ha, izrādās, ka vēl esam tepat un šovs turpinās. Jauki, paldies!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl