Jaunās “TV Zvaigznes” izcieš sodu Džeimsa vietā

Komentāri
Jaunās “TV Zvaigznes” izcieš sodu Džeimsa vietā
Foto: Toms Norde

Veselu stundu no tik dārgā un maz atlikušā laika jaunās “TV Zvaigznes” šodien pavadīja, nevis mācoties un strādājot, bet virtuālajā cietumā, lai izpirktu sava kolēģa Džeimsa grēku – bez atļaujas izmantot internetu.

Un te nu atklājas, ka šova dalībnieku starpā draudzība un sauklis “viens par visiem un visi par vienu” nedarbojas. Tā vietā, lai sagatavotos kārtējam ikdienišķajam uzdevumam un spētu nolasīt saturīgas ziņas pusdienlaikā, Džeimss internetu izmantoja, lai sociālajā tīmeklī aģitētu sev atbalstītājus un sazinātos ar faniem.

Džeimss, Džeimss, Džeimss…

Viņš pat nenojauš, ka pārējiem jau kāpj uz “varžacīm” ar savu neprasmi gatavot, kā arī ar apsēstību ar solāriju izvedis no pacietības dāmas, un tagad vēl šis!

Džeimss apsolīja savu vainu izpirkt un kolēģiem nodarīto atlīdzināt. Kā? To drīzumā uzzināsit, ja sekosit līdzi Kanāla 2 tiešraidēs un www.tvzvaigzne.lv 24 stundas diennaktī.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl