Jaunais uzdevums TV Zvaigznes “iedzen stresā”

1 komentārs
Jaunais uzdevums TV Zvaigznes “iedzen stresā”
Foto: Toms Norde

Vakar vakarā dalībnieki saņēma otrās nedēļas uzdevumu – sagatavot un nofilmēt anekdošu šovu. Par galveno atbildīgo tika ievēlēts Juris. Līdz sestdienai dalībniekiem ir dots laiks sagatavot visu nepieciešamo filmēšanai, izvēlēties lokācijas vietu, sarūpēt tērpus un rekvizītus, uzrakstīt scenāriju un sadalīt lomas.

Šodien topošās TV Zvaigznes ķērušās pie asām diskusijām par to, kur un kā plānot filmēšanu.

Ar pirmo uzdevumu – komēdijseriāla Ienaidnieki un draugi topošās TV Zvaigznes tika galā vāji, un, analizējot iepriekš paveikto, dalībnieki uzskaitīja vairākas lietas, kuras darītu citādāk. Neņemot vērā secinājumus, ka nepieciešama precīzāka pienākumu sadale un ka visiem nav jābūt kadrā, Juris uzstāj, ka uz filmēšanas laukumu jādodas visiem, bet Linda un Kristīne mēģina pārliecināt par pretējo.

Topošās TV Zvaigznes ir izlēmušas, ka savu humora šovu vēlas filmēt kafejnīcā, tāpēc paralēli lomu sadalei tiek meklētas arī telpas.

Neimanis ir pārliecināts, ka humora šovu vajag filmēt realitātes šova dzīvoklī, taču Jaroslavs tam nepiekrīt: “Ko Tu d…s?! Tev jau iepriekš viss “ideāli” sanāca!”

Spriedze un satraukums valda šova kopmītnēs. Linda jau sākusi plānot scenāriju. Tāpat jāatrod gana interesantas anekdotes, bet dalībnieki ir apņēmības pilni apgūt savas lomas laikus, lai maksimāli taupītu filmēšanai paredzēto laiku.

Vai topošo TV Zvaigžņu entuziasms un enerģija nepazudīs, un vai viņi spēs sasmīdināt skatītājus? Seko līdzi notikumiem šovā Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

1 komentārs