Jaunais uzdevums: Es – TV Zvaigzne

6 komentāri
Jaunais uzdevums: Es – TV Zvaigzne
TV Zvaigzne

Uzdevumi topošajām TV Zvaigznēm ar katru nedēļu kļūst arvien sarežģītāki. Rit šova septītā nedēļa, tāpēc kārta septītajam uzdevumam.

Realitātes šova dalībniekiem ir vairākas dienas laika, lai izveidotu personības stāstus par sevi, 3 minūšu garā video atklājot savu radošumu, talantus un vēl neredzētās personības šķautnes. Katram dalībniekam jāizplāno scenārijs, kadru plānojums un jāsagatavo montāžas plāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovs jau tuvojas noslēgumam, tāpēc nu pienākusi kārta cīnīties katram pašam par sevi. Un galvenais, – vairs nevarēs novelt vainu uz kolēģiem. Vai šova dalībnieki ņems vērā visus ekspertu dotos padomus? Un ko atklās stāstos par sevi? To noskaidrosim jau nākampirmdien Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

 • Kaimiņš
  0 0 0

  Kaimiņš

  Kādas zvaigznes? Uz viņiem ir garlaicīgi skatīties. Man agrāk patika Torreto, bet tagad sačupojies ar Neimani un ar visiem tiem "awww" un tizlo mīmiku, man viņš pat sācis krist uz nerva. Juris ir mazliet nobālējis, domāju ka noguris. Ex`s priekš manas gaumes ir pārāk stīvs. Neimanis ir Martas pēcpuses bučotājs, ir skaidrs kuram viņu "attiecībās" ir vīra loma. Dārta ir klusa, nosvērta, bet par daudz iestigusi māsas ēnā, lai spēlētu pati par sevi. Marta, neko nemāk, neko nesaprot, neko negrib, princese uz zirņa, tik gudra ka nezin kas ir satversme. Džo, savdabīgs, kas viņu padara interesantu, tomēr viņā nav enerģijas, drīzāk kūtrums, kas nespēj noturēt interesi. Aldis, liekas jauks cilvēks, labs muzikants, bet viņš vairāk šķiet kā vakara vadītājs, ne TV seja. Santa arī šķiet nogurusi. Linda, man prieks ka ir atpakaļ, jo vienu brīdi viņa dziedāja vienā balsī ar māsām. Tas jau nav slikti, bet Lindai nepiestāv meiteņu būšana, mani viņa vairāk aizrauj kā interesanta sieviete, kaut gan arī jau šķiet ka enerģija aptrūkusies. Santa nr.1 neko sliktu nevaru pateikt, bet neko labu arī ne, varbūt tikai to, ka meitenei grāmatas derētu palasīt, TV zvaigznei jāprot paplašinātus teikumus veidot. Un par Violetu arī nekā nav ko teikt, nav viedokļa. Cilvēkiem trūkst harizmas, lai es uz viņiem gribētu skatīties. Viņi nav tv zvaigznes, bet gan vnk cilvēki no malas...
 • studente
  0 0 0

  studente

  Jā, Ome, piekrītu. Domāju, ka tas ir saistīts ar biežo "lāzerūdeņa" lietošanu un ar to, ka dalībniekiem ir pārāk daudz brīvā laika.
 • Ome

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl