Jaunā realitātes šova otrā atlases diena bildēs

Pievienot komentāru
Jaunā realitātes šova otrā atlases diena bildēs
Foto: Uldis Greters/Skaties.lv

Šodien, Elijas ielā 17, norisinājās jau otrā atlases kārta jaunam realitātes šovam, kas sāksies oktobrī Kanālā 2. Klāt bija arī portāls Skaties.lv, kas saviem lasītājiem piedāvā bilžu atskatu, lai jau priekšlaicīgi varētu novērtēt un apskatīt nākamās potenciālās TV zvaigznes.

Šajā rudenī Kanāls 2 aicina kļūt par televīzijas zvaigzni un pārsteigt pasauli. Ja šādas vēlēšanās pagaidām nav, ikviens aicināts sekot tam, kā top jaunās zvaigznes, un uz ko šova dalībnieki būs gatavi, lai kļūtu slaveni un gūtu uzvaru šovā. Rudens sola Kanāla 2 ēterā ienest gana daudz pikantēriju, intrigu, skandālu, attiecību līkloču un pārsteigumu. Kuri spēs izdzīvot 57 dienas kameru un skatītāju acu priekšā?

Šodien notika jau otrā dalībnieku atlase jaunajam šovam, kur klāt bija arī portāls Skaties.lv, lai arī mūsu lasītāji jau priekšlaicīgi bildēs skatītos nākamās iespējamās TV zvaigznes. Dažas no tām aicinājām uz nelielām intervijām kā, iespējams, pirmo pārbaudījumu, vai viņi spēs izturēt kameras gaismas spožumu, kas tiks publicētas rīt.

Žūrijas komisijā sēdēja producenti – Ilze Ūdre un Guntars Gulbiņš, kā arī kādreizējā šova “Aina” vadītāja Aina Poiša un pašmāju realitātes šovu pamatlicējs Māris Ozoliņš.