Jau šovakar – otrās iespējas vakars. Kurš atgriezīsies?

13 komentāri
Jau šovakar – otrās iespējas vakars. Kurš atgriezīsies?
Toms Norde

Jau šovakar skatītāju rokās būs iespēja izlemt, kuram no izbalsotajiem dalībniekiem dot otro iespēju atgriezties realitātes šovā, lai cīnītos par galveno balvu – savu raidījumu!

Mājaslapas balsošanā skatītāji lēma, ka uz iebalsošanas krēsliem šovakar sēdīsies reperis Džokers, skarbais Andersons un trakulīgā Elīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Noteikumi pavisam vienkārši jeb, precīzāk, nemainīgi: vakarā plkst. 21.00 sagaidāms iebalsošanas raidījums, kurā tieši skatītāji balsos par savu favorītu, lai noteiktu, kurš pievienosies jeb atgriezīsies realitātes šovā TV Zvaigzne, lai radītu konkurenci pašreizējiem dalībniekiem un cīnītos par uzvaru.Kurš pelnījis otro iespēju? Kurš atgriezīsies šovā, lai cīnītos par uzvaru? Seko līdzi un atbalsti savu favorītu Kanālā 2  un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

 • studente
  0 0 0

  studente

  Vairs lāga neatceros kā Elīna uzvedās pirms izbalsošanas, bet vakardiena bija zem katras kritikas. Tas bija atbaidoši! Nevēlos sīki analizēt vakarā notikušo, tikai izteikšu vienu domu - man tiešām nav skaidrs kādu motīvu vadīta šovā atgriezusies šī dāma. Ja Elīna domā, ka šāda viņas uzvedība arī ir tas īstais šovs, tad viņa rūgti maldās. Tas bija vulgāri, lēti un absolūti nepieņemami, pie tam - šāda uzvedība ienes zināmu haosu un disharmoniju pārējo dalībnieku vidū. Bet man, kā skatītājai, kļūst neinteresanti, jo šovs tiešām sāk pārvērsties par balagānu. P.S. Arī es neesmu nekāda svētā, bet NEKAD neesmu atļāvusies uzvesties tik vaļīgi. Kur nu vēl kameru priekšā.
 • juris
  0 0 0

  juris

  atkal šis bezsmadzeņu radijums šovā,laikam ārā nebij ko darīt jo priekškam strādāt vai mācīties ja te visu dod par velti
 • rīts
  0 0 0

  rīts

  Muļķības runāt un dzert,tur viņa der.Pat uz balsošanu atnāca pālī!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl