Jaroslavs vakara viesi nosauc par vecu “perversuli”

9 komentāri
Jaroslavs vakara viesi nosauc par vecu “perversuli”
Foto: Toms Norde

Šā vakara viesis – skandalozais slavenību fotogrāfs Kaspars Ūdris – ieradās topošo “TV Zvaigžņu” mājoklī, lai atklātu viņiem tās situācijas, kurās biežāk vai retāk nonāk teju katrs atpazīstams cilvēks, kad tiek nofotografēts vai pieķerts nestandarta situācijās. Dzeltenās preses pārstāvis teica, ka topošajām zvaigznēm jārēķinās, ka mediju pārstāvji sekos viņiem līdzi visur – uz ielas, veikalos, ballītēs un citur.

Tāpat Kaspars Ūdris sacīja, ka ir cilvēki, uz kuriem “dzeltenā prese” dzīvo zaļi, un Jaroslavs šovā ir viens no tiem. Uz ko androgēnajam modelim bija pretējs viedoklis, – viņš ir ieradies šovā, lai iemācītos atrasties kameru otrā pusē, nevis kadrā.

Jaroslavu aizskāra skandalozā fotogrāfa piezīme, tāpēc viņš atļāvās rupji nolamāties, sakot, ka tieši Kaspars Ūdris un viņa veidotā sociālā vietne “vipi.lv” ir tā, kas pelna uz atpazīstamiem cilvēkiem naudu: “Kāds cilvēks. Tāda mute. Un viņš izskatās pēc veca “perversuļa”, kuram kāds nav “iedevis”,” teica Jaroslavs.

Vai Jaroslava nicīgās attieksmes iemesls nav meklējams pagātnē? Kādas sekas būs skaļajiem izteikumiem? Par to visu un vēl daudz ko jaunu drīzumā Kanālā 2 un www.tvzvaigzne.lv

9 komentāri