Jaroslavs vakara viesi nosauc par vecu “perversuli”

9 komentāri
Jaroslavs vakara viesi nosauc par vecu “perversuli”
Foto: Toms Norde

Šā vakara viesis – skandalozais slavenību fotogrāfs Kaspars Ūdris – ieradās topošo “TV Zvaigžņu” mājoklī, lai atklātu viņiem tās situācijas, kurās biežāk vai retāk nonāk teju katrs atpazīstams cilvēks, kad tiek nofotografēts vai pieķerts nestandarta situācijās. Dzeltenās preses pārstāvis teica, ka topošajām zvaigznēm jārēķinās, ka mediju pārstāvji sekos viņiem līdzi visur – uz ielas, veikalos, ballītēs un citur.

Tāpat Kaspars Ūdris sacīja, ka ir cilvēki, uz kuriem “dzeltenā prese” dzīvo zaļi, un Jaroslavs šovā ir viens no tiem. Uz ko androgēnajam modelim bija pretējs viedoklis, – viņš ir ieradies šovā, lai iemācītos atrasties kameru otrā pusē, nevis kadrā.

Jaroslavu aizskāra skandalozā fotogrāfa piezīme, tāpēc viņš atļāvās rupji nolamāties, sakot, ka tieši Kaspars Ūdris un viņa veidotā sociālā vietne “vipi.lv” ir tā, kas pelna uz atpazīstamiem cilvēkiem naudu: “Kāds cilvēks. Tāda mute. Un viņš izskatās pēc veca “perversuļa”, kuram kāds nav “iedevis”,” teica Jaroslavs.

Vai Jaroslava nicīgās attieksmes iemesls nav meklējams pagātnē? Kādas sekas būs skaļajiem izteikumiem? Par to visu un vēl daudz ko jaunu drīzumā Kanālā 2 un www.tvzvaigzne.lv

TOP komentāri

 • marija
 • marko!
  0 0 0

  marko!

  Godīgi sakot Jaroslavs likās dīvains! tagad liekas OK ,un kas teica kas ir transvesīts..tad padomā kas varētu būt pats , ne jau tev ir jādzīvo tādā izskatā!
 • KREKS
  0 0 0

  KREKS

  Nezinu, es piemēram uzskatu, Kad Jaroslavam nav vieta TV. Viņš tak ir apsmieklis. Es Atvainojos, kad es tā saku, Bet no malas izskatās, kad viņš ir "Transvestīts"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl