Jaroslavs un māsas nakšņo VIP istabiņā

Komentāri
Jaroslavs un māsas nakšņo VIP istabiņā
Foto: Toms Norde

Vakarnakt ālēšanās šova TV Zvaigzne mājoklī beidzās ap pulksten diviem naktī. Kad topošās zvaigznes jau devās pie miera, Jaroslavs un māsas – “uzsist klačiņu” VIP istabiņā. Kolorītā trijotne, kā jau ierasts, pārrunāja dienas notikumus, uzņēma “selfijus” un pēc tam visi trīs draudzīgi ierušinājās zem segām.

Jau kopš šova pirmās dienas seksīgās šova dalībnieces – māsas Dārta un Marta – no Jaroslava neatkāpjas ne soli. Un šorīt visi modušies kopā. Vai starp androgēno modeli un māsām nakts aizsegā varēja notikt kas vairāk?!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai vai kā, arī par negulēšanu savā gultā šova dzīvoklī tiek piemērots sods. Un saistībā ar aizvadītās nakts notikumiem trijotnei par sodu šis vakars jāpavada kleitās. Jaroslavam ar sieviešu apģērbu valkāšanu problēmu nav, taču kādā no sarunām Marta atklāja, ka viņa nemīl vilkt kleitas.

Kādus māksliniekus atveidos spilgtās TV Zvaigznes šā vakara noslēgumā – tematiskajā ballītē Popiela!? Seko līdzi un uzzini pirmais!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl