Jaroslavs kritizē raidījumu veidotāju lēmumu

Komentāri

Vakar vakarā, kad uz dažām stundām no šova telpām tika izslēgts Juris, pēc viņa atgriešanās Jaroslavs, kā jau Jaroslavs, atļāvās pateikt kādu skarbāku vārdu arī Balstiņai un šova veidotājiem, kritizējot viņu lēmumu par smēķēšanas aizliegumu. Puisis norādīja, ka liela daļa no TV, radio un modes industrijas smēķējot, un tā ir lieta, ko nevajadzētu liegt arī dalībniekiem.

Grūti spriest, kura šīs nedēļas diena bija dramatiskāka un emocijām bagātākā – otrdienas vakara pirmā realitātes šova TV Zvaigzne izbalsošana vai vakardienas epopeja saistībā ar dalībnieku un, galvenokārt, Jura nedarbiem gan dušas telpā, gan arī viņa lēmumu atkāpties no piešķirtā uzdevuma – režisēt šīs nedēļas lielo uzdevumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad pēc dažām stundām šova veidotāji tomēr nolēma dot Jurim otro iespēju un viņš atgriezās pie pārējiem, Jaroslavs veltīja kritiku smēķēšanas aizliegumam.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl