Jaroslavs: Es nekad nezaudēju – izvēlos nevinnēt!

16 komentāri
Jaroslavs: Es nekad nezaudēju – izvēlos nevinnēt!
Foto: Toms Norde

Šovakar realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī ir asaru plūdi. Šovu pamet androgēnais modelis un visu šova dāmu mīlulis Jaroslavs.

Jaroslavs ar savu spilgtumu, oriģinalitāti, krāsām, spuraino raksturu un neparastajiem uzskatiem jau no pirmās dienas iemantoja skatītāju uzmanību un pārējo šova dalībnieku simpātijas. Kādam viņš patika, kādām – riebās, taču vienaldzīgo nebija. Viņš dalījās ar skaistumkopšanas padomiem, aizdeva savas drēbes un rotas šova meitenēm, kopā ar Dārtu un Martu vērpa intrigas, pagājušā nedēļā izbaudīja labākā dalībnieka privilēģijas un dzīvoja VIP istabā. Viņš ieradās šovā, lai kļūtu par TV Zvaigzni. Un savā ziņā, varētu teikt, ka viņš par tādu arī kļuva.

Dramatiskajā izbalsošanas brīdī, kad šova vadītāja Ieva Adams grasījās atvērt aploksni ar izbalsotā vārdu, Jaroslavs piecēlās un teica, ka ir izlēmis šovu pamest: “Es zinu, ka šeit ir cilvēki, kuri ir pelnījuši kļūt par TV Zvaigznēm, bet es ļoti mīlu savu darbu un divus mēnešus bez tā nevarētu izturēt. Tāpēc neatkarīgi no balsotāju rezultātiem es šovu šovakar pametu.”

Dārta, Marta, Linda un Egii šai mirklī nespēja valdīt emocijas un pār meiteņu vaigiem ritēja asaras. Taču Jaroslavs atvadoties katram izteica īpašu novēlējumu, bet skatītājiem: “Es nekad nezaudēju – izvēlos nevinnēt!”

Šodien uz strīpas sēdās trīs realitātes šova TV Zvaigzne pagājušās nedēļas vājākie dalībnieki. Jaroslavs un Edgars uz melnās līnijas nonāca mazākā skatītāju atbalsta dēļ, taču pret Juri nobalsoja paši šova dalībnieki iekšējā balsojumā.

Ir pilnīgi skaidrs, ka par Jaroslavu mēs vēl dzirdēsim, un viņa vārds modes industrijā izskanēs skaļi. Taču – kā klāsies šovā palikušajiem, par to jau rīt.

TOP komentāri

 • ak latviesi intelektu limenis
  0 0 0

  ak latviesi intelektu limenis

  JAROSLAVS-pret vinu vienaldzigo nebus
  wai nu wins patik vai nepatik
  bet maza saura latviesu tauta ar tik sauru redzesloku bac nu ka var rakstiit tik nicinosus komentarus... ja jus wisu laiku dziwojat sawa ala un neesat redzejusi pasauli,ka eksiste daudz dazatu atskirigu cilveku bet ieksiene mes esam visi wienadi!!! atbrauciet uz uk vai jebkuru citu valsti ja jus kadu melnadainu cilveku nosauksiet par nigu jums bez varda runas sados pa muti un ta ari wajag!!! mes wisi cilveki esam vienadi!!!! un man PRIEKS par dzilvekiem kas uzdrosinas atskirties no pelekas masas!!!! visumaz 1 cilveks latvija tads ir!!!Jeroslav cepuri tev nost!!!
 • ak
  0 0 0

  ak

  ES,vai tev neliekas,ka daži citi ir daudz iedomīgāki par viņu?Piemēram,Marta,Juris,Exdabase
 • ak

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl