Jaroslavs: Es nekad nezaudēju – izvēlos nevinnēt!

16 komentāri
Jaroslavs: Es nekad nezaudēju – izvēlos nevinnēt!
Foto: Toms Norde

Šovakar realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī ir asaru plūdi. Šovu pamet androgēnais modelis un visu šova dāmu mīlulis Jaroslavs.

Jaroslavs ar savu spilgtumu, oriģinalitāti, krāsām, spuraino raksturu un neparastajiem uzskatiem jau no pirmās dienas iemantoja skatītāju uzmanību un pārējo šova dalībnieku simpātijas. Kādam viņš patika, kādām – riebās, taču vienaldzīgo nebija. Viņš dalījās ar skaistumkopšanas padomiem, aizdeva savas drēbes un rotas šova meitenēm, kopā ar Dārtu un Martu vērpa intrigas, pagājušā nedēļā izbaudīja labākā dalībnieka privilēģijas un dzīvoja VIP istabā. Viņš ieradās šovā, lai kļūtu par TV Zvaigzni. Un savā ziņā, varētu teikt, ka viņš par tādu arī kļuva.

Dramatiskajā izbalsošanas brīdī, kad šova vadītāja Ieva Adams grasījās atvērt aploksni ar izbalsotā vārdu, Jaroslavs piecēlās un teica, ka ir izlēmis šovu pamest: “Es zinu, ka šeit ir cilvēki, kuri ir pelnījuši kļūt par TV Zvaigznēm, bet es ļoti mīlu savu darbu un divus mēnešus bez tā nevarētu izturēt. Tāpēc neatkarīgi no balsotāju rezultātiem es šovu šovakar pametu.”

Dārta, Marta, Linda un Egii šai mirklī nespēja valdīt emocijas un pār meiteņu vaigiem ritēja asaras. Taču Jaroslavs atvadoties katram izteica īpašu novēlējumu, bet skatītājiem: “Es nekad nezaudēju – izvēlos nevinnēt!”

Šodien uz strīpas sēdās trīs realitātes šova TV Zvaigzne pagājušās nedēļas vājākie dalībnieki. Jaroslavs un Edgars uz melnās līnijas nonāca mazākā skatītāju atbalsta dēļ, taču pret Juri nobalsoja paši šova dalībnieki iekšējā balsojumā.

Ir pilnīgi skaidrs, ka par Jaroslavu mēs vēl dzirdēsim, un viņa vārds modes industrijā izskanēs skaļi. Taču – kā klāsies šovā palikušajiem, par to jau rīt.

16 komentāri