1 komentārs

Sestdien rīta raidījumā LNT Brokastis viena no tās reportierēm – Agnese – ciemojās pie modeļa Jaroslava Barišņikova realitātes šova TV Zvaigzne VIP numuriņā, kur centās noskaidrot, kā, viņaprāt, būtu jāizskatās cilvēkiem, jo īpaši vīriešiem, ziemā.

Androgēnais modelis arī atklāja, kādas rotas un kosmētika glabājas viņa privātajos krājumos, kā arī pastāstīja par to, ka konservatīvajā latviešu sabiedrībā bieži vien piemirstas, ka arī vīriešiem par sevi jārūpējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaroslavs Barišņikovs piedalījās arī realitātes šovā TV Zvaigzne, kurā pirmajā nedēļā tika atzīts par uzvarētāju, bet jau nākamajā – šova telpas pameta. Nedēļas uzvarētājiem tiek piešķirta VIP istaba, kurā arī notika intervija.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl