Jaroslava vietā – Santa Getmančuka!

0 Komentāru
Jaroslava vietā – Santa Getmančuka!
foto no Santas personīgā arhīva

Tikai pirms pāris stundām realitātes šovu pameta spilgtais un atraktīvais Jaroslavs, taču viņa vietu šovakar ieņēma 23 gadus vecā un atraktīvā topošā lietvede no Skaistkalnes – Santa Getmančuka.

Tā kā Santai patīk rakstīt scenārijus, vadīt pasākumus, šūt, dziedāt un apgūt jaunas lietas, tad viņa ir pārliecināta, ka reiz kļūs par daudzfunkcionālu darbinieku.

Šovam TV Zvaigzne Santa pieteicās, jo vēlas apgūt televīzijas specifiku, darbu ar kamerām kadra vienā un otrā pusē. Viņa atklāj, ka ir gatava mācīties jaunas lietas, bet līdzināties negrib nevienam. Ja vien varētu, tad harizmu topošā zvaigzne aizņemtos no Baibas Sipenieces-Gavares, bet humora izjūtu no Janas Duļevskas. Santa atklāj, ka viņai ļoti patīk veidot parodijas, tāpēc dienās sapņo kļūt par kāda humora pilna raidījuma vadītāju. Pie sava rakstura labākajām īpašībām Santa Bīna nosauca – mērķtiecību, draudzīgumu un loģiskumu. Santas mīļākais ēdiens ir suši, filma – “raudamgabals” “Titāniks”, bet mīļākā nodarbe – sēdēt vannā, kamēr sačokurojas pirksti. Santa ir pārliecināta, ka skaistākā viņas ķermeņa daļa ir acis, jo tās ir zaļas, bet labākais vīrietis pasaulē, tas, kurš palicis viens, – ārpasaulē. Ja Bīnai būtu jādodas uz pamestu salu, tad līdzi ņemtu mobilo tālruni, nazi un zobu pastu. Citos cilvēkos Santa necieš divkosību un iedomību, bet sevi uzskata par kompānijas dvēseli.

Santa ir pārliecināta, ka viss ir iespējams, ja vien notici saviem spēkiem.

Vai šovā ieradusies džakuzi fane? Vai iespējams, ka tieši Santa Getmančuka kļūs par šova uzvarētāju?! Kā jauniņo uzņems pārējie šova dalībnieki? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā 24 stundas diennaktī.

0 Komentāru