Jaroslava skaistuma padomi

1 komentārs

To, ka Jaroslavs spēj atrast valodu ar šova dāmām, šaubu nav, taču šodien viņš bija gatavs dalīties savos ieteikumos ar šova stiprā dzimuma pārstāvjiem un atklāt viņiem skaistuma noslēpumus.

Dzintars pieteicās būt par modeli un meistarklase kosmētikas lietošanā varēja sākties.

Ekstravagantais modelis atklāja, ka visbezcerīgākā seja ir Jamess, jo viņa iedegums ir par traku, uz ko Jamess uzmeta lūpu. Pārējiem sejas tonim piemērotu kosmētiku atrast nav nemaz tik grūti.

To, vai skandalozā modeļa padomi jaunajām TV Zvaigznēm noderēs, rādīs laiks un, kas to lai zina, varbūt Jaroslavs būs gatavs dalīties arī ar ieteikumiem par matu griezumiem un drēbēm?!

 

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl