Imunitāti saņem uzreiz trīs cilvēki; uz strīpas sēdēs Santa un Džokers

28 komentāri
Imunitāti saņem uzreiz trīs cilvēki; uz strīpas sēdēs Santa un Džokers
Foto: Toms Norde

Kārtējā izbalsošanas diena ir klāt, kas tiek uzskatīta par vienu no spriedzes pilnākajām realitātes šova TV Zvaigznes nedēļas dienām. Neiztikām arī bez pārsteigumiem, jo imunitāte tika piešķirta uzreiz trim cilvēkiem, kā arī, protams, tiem, kas sēdīsies uz izbalsošanas strīpas – Džokeram un Santai.

Līdz finālam atlikušas trīs nedēļas, kas nozīmē, – vēl divas otrdienas, vēl divas izbalsošanas dienas, un viena no tām ir klāt! Interesantākais sākās jau īsi pirms iekšējā balsojuma, kad imunitāte tika piešķirta uzreiz pieciem cilvēkiem, ja ieskaitām tos, kuri šovakar cīnīsies par iespēju palikt šovā – Santai un Džokeram, kuri sēdīsies uz izbalsošanas strīpas; Jurim un Dārtai, kuru iepriekšējās nedēļas lielie uzdevumi bijuši labākie, bet Violeta saņēma žūrijas atzinību.

Kā jau ierasts, vakarā sagaidāms spraiguma pilns izbalsošanas raidījums, kam varēsiet sekot līdzi tiešraidēs gan Kanālā 2, gan realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā plkst. 21.00.

TOP komentāri

 • bet
  0 0 0

  bet

  Violeta ne reizi par to nečīkstēja , uztaisīja savu klusumu un smaidīja par tiem un tām , kas apņirdza .
 • hmm
  0 0 0

  hmm

  Atkal Marta neatļauti gulšņās un gozēsies Vipā! Vai nav par traku trešo nedēļu bez uzvaras aizņemt Vipu?
 • studente
  0 0 0

  studente

  Ak, šīs eksekūcijas! Brrr... Ja tie, kuri nekad nav sēdējuši uz izbalsošanas krēsliem, izjustu kā tas ir, tad saprastu gan Džokeri, gan pārējos šova dalībniekus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl