Komentāri
Ieva Adams “TV Zvaigznes” iedala zvaigznēs, censoņās un klaunos
Foto: TV Zvaigznes

Pēc grūtas dienas, ko šova “TV Zvaigzne” dalībnieki pavadīja uzņemšanas laukumā brīvā dabā, filmējot seriāla pirmo sēriju, pie topošajiem TV ļaudīm ciemos ieradās radiogeiša, žurnāliste, TV raidījumu vadītāja un spilgta personība Ieva Adams.

Viņa sarunās ar dalībniekiem aicināja “parādīt pupus” jeb atklāt to, kas kuram dvēselē, jo, Ievas prāt, dalībnieki ir pārāk nedabiski un uzspēlēti.

“Man ir sajūta, ka jūs nemaz nezināt, kur ir jūsu “pupi” – kur ir tas, kas nav nevienam citam!” teic Ieva.

Vakaram tuvojoties noslēgumam, šova viešņai izdevās atvērt dalībnieku “skapīšus” un tajos ielūkoties.

Marta, teju valdot asaras, teica, ka katrai jaunai sievietei ir jāapzinās sevi: “Sieviete vienmēr un pilnībā atdodas mīlestībai, tāpēc vajag ieskatīties sevī, saprast, kas esi un pierādīt sev.” Un varēja nojaust, ka Martai nav viegli runāt par jūtām un attiecībām.

Savukārt Kristīne, atkal stāstot savas dzīves lielākos murgus, teica, ka svarīgākais ir noticēt sev tad, kad neviens netic.

Neimanis atklāja, ka patiesi dzīvo savam “mazajam es”: “Dzīvoju savam “mazajam es”. Tā ir mana dvēsele, mans spēks un mans prāts.”

Bet Jaroslavs atzina, ka nekad nedrīkst pieļaut, ka kāds tevi pazemo: “Katrs no mums var būt punkts, kas iegriež pasauli ap sevi, tikai tam ir jānotic.”

Elīna atklāja, ka viņai vēl ir daudz ko mācīties, un šis atklātības vakars viņai beidzās ar asaru plūdiem.

Tieši Ieva Adams būs tā, kuras rokās būs katras ”TV Zvaigznes” laimes atslēga, jo viņa būs tā, kura otrdienu vakaros piedalīsies izšķirošajās izbalsošanās.

Seko līdzi notikumiem šovā Kanāla 2 tiešraidēs un www.tvzvaigzne.lv 24 stundas diennaktī.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl