Iepazīsimies! Jaunais dalībnieks – Rihards Akmentiņš

8 komentāri
Iepazīsimies! Jaunais dalībnieks – Rihards Akmentiņš
TV Zvaigzne

Vakar vakarā šova TV Zvaigzne straujo notikumu virpulī mājās devās Andersons, bet divas “brīvās” vietas dzīvoklī ieņēma jauni šova dalībnieki un viens no tiem – 24 gadus vecais rīdzinieks Rihards Akmentiņš.

Rihards pieteikuma anketā šovam raksta, ka gribētu līdzināties Mārim Grigalim, bet spēlei pieteicies, lai gūtu jaunu pieredzi un emocijas. Rihards ir diezgan sportiskas dabas, un viņa hobiji ir vindsērfings, fitness un kalnu slēpošana. Topošā zvaigzne atklāja, ka viņa lielākais talants ir izdomāt inovatīvas lietas. Pats sevi raksturo kā mīļu, jauku un attapīgu, bet par savām sliktajām īpašībām Rihards saka: “Varu būt kaitinošs, aizsargāju sevi uzbrūkot un reti dodu otro iespēju.” Pēc Riharda domām, skaistākā sieviete pasaulē ir viņa mamma, bet vīrietis – Breds Pits. Rihards viennozīmīgi dotu priekšroku seksam trijatā, jo to vēl nav pamēģinājis. Rihards uz neapdzīvotu salu dotos kopā ar mīļoto sievieti, celtnieku un mednieku, bet lielu bagātību tērētu ceļojot. Rihards ir pārliecināts, ka varētu vadīt atraktīvus sporta raidījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā Rihardam klāsies šovā? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl