Iekšējā balsojuma upuris – Kristīne

75 komentāri
Iekšējā balsojuma upuris – Kristīne

Tikai pirms mirkļa šovā TV Zvaigzne notika iekšējais balsojums, kurā visi vienbalsīgi lēma, ka trešo izbalsošanas krēslu šovakar ieņems Kristīne.

Pagājušajā nedēļā skatītāji visvairāk atbalstījuši [Ex] da Basu, tāpēc viņš saņēma imunitāti un iespēju nākamo nedēļu pavadīt VIP istabā.

Lai arī Kristīne atzinās, ka izdarījusi tikai 10% no kopīgā darba, kas bija jāpaveic kopā ar Dārtu, abas meitenes tika atzītas par labākās sociālās reklāmas autorēm. Taču šis fakts neatturēja pilnīgi visus dalībniekus nobalsot PRET Kristīni iekšējā balsojumā.

Dārta izbalsošanā teica, ka šovs nav vieta, kur Kristīnei jāatrodas savā stāvoklī: “Viņai ir jāsakārto sava dzīve, un viņai nav jābūt šeit.” Tieši šādi savu izvēli pamatoja arī [Ex] da Bass un Edgars. Savukārt Andersons aicināja savus atbalstītājus šovakar telefonbalsojumā atbalstīt Elīnu un Dzintaru. Santa teica, ka grūtniecei nav jāpiedalās šādā šovā. Egii: “Kristīnei ir jāaiziet, jo viņas problēmas mūs apgrūtina.” Linda un Elīna, savu izvēli pamatojot, teica, ka Kristīne iegulda par maz darba, Marta teica, ka gulēt var arī mājās, bet Juris atzīst, ka Kristīne ir “vājākais ķēdes posms”, tāpēc meitenei laiks doties mājās.

Kristīne savu balsi atdeva PRET Andersonu, sakot, ka, viņasprāt, pārējie ir talantīgāki.

Vai Kristīne būs tā, kura pametīs šovakar šovu? Seko līdzi notikumiem realitātes šovā TV Zvaigzne 24 stundas diennaktī un Kanāla 2 tiešraidēs.

75 komentāri