Iekšējā balsojuma upuris – Elīna

Komentāri
Iekšējā balsojuma upuris – Elīna
Toms Norde

Šovakar iespēju realitātes šovā TV Zvaigzne gaidāms dramatisks vakars, jo tikai soli pirms lielā fināla kādam spēle būs jāpamet. Divus krēslus ieņems Santa un Džokers, jo eksperti viņu darbus atzina par visvājākajiem. Taču – kurš pievienosies viņiem? Kurš ieņems trešo izbalsošanas krēslu?

Daļa dalībnieku nosodīja Elīnu par nedēļas nogales izgājieniem, taču – vai Elīna būs tā, par kuru viņi balsoja iekšējā balsojumā? Varbūt beidzot pienākusi kārta no spēles izslēgt sīvākos konkurentus?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

[Ex] da Bass balsoja par Elīnu: “Es viņu neredzu finālā. Viņai nav īstās attieksmes un spējas. Ja viņa nebūtu tās divas dienas nodzērusi, varbūt par viņu nebalsotu.”

Arī Aldis savu balsi atdeva par Elīnu: “Es vērtēju darbu, un Edgara ideja bija perspektīvāka.”

Santa balsoja par Martu: “Es neesmu par viņu vēl ne reizi balsojusi. Es vienkārši tā izdomāju. Ir cilvēki, par kuriem nekad nebalsotu, un ir tādi, par kuriem balsošu.”

Marta balso par Elīnu: “Viņai nesanāca tas darbs. Es pat nezinu, ko viņa grib. Uzskatu, ka Elīnai un Džokeram bija visvājākie darbi. Gribēju balsot par Juri, jo gaidīju no viņa vairāk.”

Juris arī savu balsi atdeva par Elīnu: “Man viņa patīk, viņa ir forša, bet es gribu, lai citi paliek.”

Neimanis pieturējās pie citas shēmas un laikam jau balsoja par sīvāko konkurentu Juri: “No viņa darba gaidīju vairāk, biju vīlies.”

Edgars balsoja pret Lindu: “Viņai bija labs darbs, bet mums ir sliktas attiecības manu draugu dēļ.”

Džokers savu balsi atdeva par Martu, sakot: “Viņa pati teica, ka šodien sēdēs. Man ne visai patika viņas darbs. Viņas teiktais mani neaizvainoja. Esmu vīlies, jo esmu viens no centīgākajiem dalībniekiem, bet man iespļāva sejā.”

Par Elīnu iekšējā balsojumā nobalsoja vairākums, tāpēc tieši viņa pievienojas Santai un Džokeram.

Kurš šovakar pametīs spēli? Santa, Džokers vai Elīna?

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl