Foto: atskats uz vakardienas izbalsošanu

Komentāri
Foto: atskats uz vakardienas izbalsošanu
Foto: Toms Norde

Otrdienas ir spraigas dienas, un jo īpaši spraigu to visu padarīja fakts, ka vakar no realitātes šova TV Zvaigzne ārā devās divi dalībnieki. Šoreiz tie bija reperis Džokers un atraktīvā Santa, bet smukulīte Santa Nr. 1 izturēja arī otro izbalsošanu pēc kārtas, turklāt sasniedza absolūto šā šova rekordu, savācot vairāk nekā 1200 zvanu (balsu).

Uz izbalsošanas strīpas vakar bija raiba kompānija – veterāns Džokers, Santa Nr. 1, kura ar pieminēto reperi dalīja izbalsošanas solu arī pagājušajā nedēļā, bet viņiem abiem pievienojās debitante – ”vintage” Santa, kā viņu bija iesaukuši šova dalībnieki. Kā norisinājās izbalsošanas gaita, kā arī kādas emocijas dalībniekiem sagādāja rezultāts, skaties bildēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl