FOTO atskats uz otrdienas izbalsošanu

2 komentāri
FOTO atskats uz otrdienas izbalsošanu
Foto: LITA KRONE

Piedāvājam foto galeriju par vakardienas izbalsošanas tiešraidi realitātes šovā TV Zvaigzne. Šovu šoreiz  bija jāatstāj Rihardam.

Uz strīpas sēdās vājākā darba autori – Rihards un Džokers. Puiši bija izveidojuši stāstu par tēmu Cilvēks Latvijai un intervēja TV raidījumu vadītāju Gundegu Skudriņu. Eksperti un skatītāji šo darbu novērtēja kā vissliktāko. Par iekšējā balsojuma upuri šovakar kļuva Santa Nr. 1.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skatītāji lēma, ka šovakar mājās laiks doties Rihardam. Atvadoties Rihards pasniedza dāvanu Neimanim dzimšanas dienā un uzaicināja visus jauniegūtos draugus uz vindsērfinga nodarbību.

Riharda vietu šovā ieņēma košā Violeta, bet ar viņu iepazīsimies jau pavisam drīz. Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā, atbalsti savus favorītus, balsojot un sekojot sociālajos tīklos, jo viņi visi šovā ieradušies viena mērķa vārdā, lai iemantotu skatītāju mīlestību un kļūtu par TV Zvaigznēm

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl