17 komentāri
[Ex] da Bass: Martai ir “sakāpis galvā”, bet Džokeram ir mazs vārdu krājums un zināšanas!
Foto: Toms Norde

Tuvojoties spocīgās ballītes noslēgumam, topošās TV Zvaigznes ļāvās vaļsirdīgām sarunām, un, kā jau ierasts, manāmā reibumā cilvēki kļūst patiesāki un atklātāki, kā saka, kas uz mēles – tas ārā.

Marta jau vairākas dienas savās emocijās ceļo kā pa kalniem – te augšā, te lejā. Un kritisko komentāru ietekmē vakar vakarā Marta eksplodēja dusmās. “Kāda vispār cilvēkiem daļa par manām un Dzintara attiecībām? Kādus secinājumus man ir jāizdara? Man jau vemt gribas no dubultās morāles. Un te arī ir cilvēki, kuri sejā smaida, bet aiz muguras dara ko citu.” Taču [Ex] da Bass Grīslei ieteica apdomāt to, kā viņa izturas pret pārējiem un saviem atbalstītājiem: “Marta, priecājies! Es zinu, ka neuzvarēšu šovā un tev ir lielākas izredzes uzvarēt. Džokeram vispār viss ”pofig”.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Džokers saņēma kolēģa kritiku: “Tev ir mazs vārdu krājums un maz zināšanu, bet Marta, ja viņa “nenočakarēsies”, tad būs VIP-ā.” [Ex] da Bass uzskata, ka Martai ir “sakāpis galvā” un Neimanis ir “zem tupeles”.

Marta, gan pati nenoliedz, ka ir bravūrīga un, būdama reibonī, apsvēra domu arī pielikt punktu šova mīlas stāstam: “Dzintar, šī ir pēdējā reize, kad runājam. Tu esi piedzēries,” taču jau pēc mirkļa atzinusies, ka ir “ku-kū” visu vērsa par labu ar mīļu skūpstu.

Vakar, kā jau katru piektdienas vakaru, šova mājoklī topošās TV Zvaigznes ballējās un par godu Visu svēto dienai, uz svinībām bija ieradušies vampīru, raganu un citu mošķu izskatā, izrotājuši mājokli un izgrebuši ķirbjus. Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2 un uzzini pirmais visus karstākos notikumus.

 

TOP komentāri

 • DUDU
  0 0 0

  DUDU

  Marta par citiem nekad nepadomās audzinātas māsiņas tā...smuks egoists ,bet ar elkonīšiem pāri līķīšiem....kā tam puisim neapnīk tā kaklā karāšanās ...
 • Ai, Marta, Marta
  0 0 0

  Ai, Marta, Marta

  Jā, tiešām - Marta, acīmredzot, uzskata sevi par pirmo personu šovaa. Kad pirms "gleznošanas" balstiņa teica, lai visi sastājas izkustēties, Marta iesaucās: "Esmu gatava, tagad varam sākt!" Bet vai par citiem padomāja? Un arī tad, kad pārējie nostājaas viens otram blakus, Marta izgāja pašaa priekšaa, tā, lai viņas seja būtu tuvplānā. Ko tur teikt - pati sevii iemīlējusies.
 • hm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl