[Ex] da Bass: Martai ir “sakāpis galvā”, bet Džokeram ir mazs vārdu krājums un zināšanas!

17 komentāri
[Ex] da Bass: Martai ir “sakāpis galvā”, bet Džokeram ir mazs vārdu krājums un zināšanas!
Foto: Toms Norde

Tuvojoties spocīgās ballītes noslēgumam, topošās TV Zvaigznes ļāvās vaļsirdīgām sarunām, un, kā jau ierasts, manāmā reibumā cilvēki kļūst patiesāki un atklātāki, kā saka, kas uz mēles – tas ārā.

Marta jau vairākas dienas savās emocijās ceļo kā pa kalniem – te augšā, te lejā. Un kritisko komentāru ietekmē vakar vakarā Marta eksplodēja dusmās. “Kāda vispār cilvēkiem daļa par manām un Dzintara attiecībām? Kādus secinājumus man ir jāizdara? Man jau vemt gribas no dubultās morāles. Un te arī ir cilvēki, kuri sejā smaida, bet aiz muguras dara ko citu.” Taču [Ex] da Bass Grīslei ieteica apdomāt to, kā viņa izturas pret pārējiem un saviem atbalstītājiem: “Marta, priecājies! Es zinu, ka neuzvarēšu šovā un tev ir lielākas izredzes uzvarēt. Džokeram vispār viss ”pofig”.”

Arī Džokers saņēma kolēģa kritiku: “Tev ir mazs vārdu krājums un maz zināšanu, bet Marta, ja viņa “nenočakarēsies”, tad būs VIP-ā.” [Ex] da Bass uzskata, ka Martai ir “sakāpis galvā” un Neimanis ir “zem tupeles”.

Marta, gan pati nenoliedz, ka ir bravūrīga un, būdama reibonī, apsvēra domu arī pielikt punktu šova mīlas stāstam: “Dzintar, šī ir pēdējā reize, kad runājam. Tu esi piedzēries,” taču jau pēc mirkļa atzinusies, ka ir “ku-kū” visu vērsa par labu ar mīļu skūpstu.

Vakar, kā jau katru piektdienas vakaru, šova mājoklī topošās TV Zvaigznes ballējās un par godu Visu svēto dienai, uz svinībām bija ieradušies vampīru, raganu un citu mošķu izskatā, izrotājuši mājokli un izgrebuši ķirbjus. Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2 un uzzini pirmais visus karstākos notikumus.

 

17 komentāri