8 komentāri

Vakar realitātes šovā TV Zvaigzne kārtējo reizi norisinājās izbalsošanas raidījums, kas šoreiz gan notika pēdējo reizi, jo pirmdien, 15. decembrī, jau lielais fināls. Portāls Skaties.lv, kā vienmēr, uz interviju aicināja tos, kuri pameta pārējos dalībniekus, – Elīnu un Santu Nr. 1.

Vērojot izbalsošanas tabulu, varēja manīt, ka skatītājiem palicis negatīvs iespaids par Elīnas nedēļas nogalē sastrādāto, jo jau no balsojuma sākuma meitene pārliecinoši sildīja apakšgalu, kamēr savā starpā cīnījās Santas Nr. 1 un Džokera atbalstītāji. Mālpilnieka fani beigās tomēr izrādījās pārāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Blondā trakule portālam Skaties.lv atzina, ka arī piecas dienas bija viņai ļoti vērtīgas, jo pirmo reizi nedēļas lielo uzdevumu varēja veikt individuāli, bet Santa Nr. 1 nenoliedza, ka viņai pietrūka pieredzes. Taču neizslēdza iespēju, ka varētu turpināt darboties televīzijas lauciņā.

Abas divas atzina, ka realitātes šovā TV Zvaigzne viens no vērtīgākajiem ieguvumiem, blakus pārējām nodarbībām, bija fiziskās formas uzturēšana, ko abas solījās ļoti cītīgi uzturēt, esot arī ārpus šova telpām.

TOP komentāri

 • Lote
  0 0 0

  Lote

  Galvenais, ka meitenes mācās. Bet šovs ir tikai šovs , kurā neieteiktu piedalīties , , ,
 • uk-skatas
  0 0 0

  uk-skatas

  Kurs var sevi nosaukt par labāku, neka kadu no vinam,radusi tik pretigo zulti splaut,jūs esat pretigi,komentētāji, bezsakarīgi un smiekligi,pasi ne dienu tur neizturetu un nevienam tur nav jatelo jusu laba....
 • uk-skatas
  0 0 0

  uk-skatas

  Tocna ne,martai bija trešais sliktākais darbs, bet tresas sez no iekseja,labi vien ir ka ir
  dzo ir jaiemacas salikt domu teikumos, ir progress, bet bezsakars veljoprojam brīžiem nak no vina sacita.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl