Elīna nožēlo grēkus un lūdz skatītājiem piedošanu

2 komentāri
Elīna nožēlo grēkus un lūdz skatītājiem piedošanu
Toms Norde

Pēc trakulīgi pavadītas nedēļas nogales, dzerstīšanās, smēķešanas dušās un attiecību skaidrošanas šodien Elīnu pārņēma nožēla par padarīto un viņa asarām acīs lūdza piedošanu par savu rīcību.

Jau pašā rīta agrumā Elīna atklāja, ka pat nespēj iedomāties, kāds būs viņas darba – sava raidījuma prezentācijas – galarezultāts, jo viss tika paveikts alkohola varā. Elīna lūdza piedošanu skatītājiem par savu uzvedību tiešraides laikā: “Es ļoti atvainojos skatītājiem, jo tas bija par traku. Es sēdēju cietumā un nepiedalījos tiešraidē, un tā bija labāk. Es slikti uzvedos. Zinu, ka tas nebija labi un bija par traku. Es piekrītu, ka sievietei tā nepieklājas uzvesties.” Elīna atzinās, ka viņai ir kauns par savu rīcību un nožēlo izdarīto. Tāpat blondā draiskule atzinās, ka vēlas atsaukt savu rakstīto iesniegumu par šova pamešanu: “Es vēlos pilnveidot sevi un iesniegumu atcēlu. Mācīties atlikusi vairs tikai viena nedēļa, tāpēc vēlos palikt.”

Elīna arī izteica vēlēšanos mainīt sava fināla raidījuma tēmu, taču to, vai viņai savu raidījumu būs iespēja realizēt dzīvē, lemsit jūs, skatītāji. Šovakar tiks prezentēti visi topošo TV Zvaigžņu raidījumi. Kāds saņems uzslavas, bet kāds – kritiku. Kāds būs pirmais, bet kāds tiks sēdināts rītvakar uz izbalsošanas strīpas. Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne un izlem – vai Elīnai ir vieta zilajos TV ekrānos?!

TOP komentāri

  • janis
    0 0 0

    janis

    elina saprot ko dara sova,,,jo ta ir spele es domaju ka vinai nau jaiziet jo zinu to uzvar tas kas spele taisa visadas huinas atbalstam elinu luudzu lai vna paliek uz finallu
  • mhm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl