Elīna dzer un nesaprot, kāpēc atgriezusies šovā!

53 komentāri
Elīna dzer un nesaprot, kāpēc atgriezusies šovā!
Toms Norde

Pagājušās ceturtdienas vakarā, atgriešanās iespēju realitātes šovā TV Zvaigzne ar 228 balsīm ieguva trakulīgā blondīne no Kurzemes Elīna Melnbārde. Taču, atgriežoties šovā, Elīna sevi nav parādījusi no tās labākās puses. Tā vietā, lai ķertos “vērsim pie ragiem” un pēc atpūtas mājās mestos iekšā šovā, un sagatavotu fināla uzdevumu, Elīna šova dzīvoklī nemitīgi lieto grādīgos dzērienus, pārkāpj kārtības noteikumus un smēķē dušās.

Jau pirmajā vakarā Elīna nespēja atbildēt uz jautājumu, kāpēc tieši viņai būtu jāatgriežas šovā? “Uz jautājumu, kāpēc man vajadzētu atgriezties, sakarīgi atbildēt nevarēšu. Es netaisos neko nevienam skatītājam solīt, es vienkārši aizmirsu savu koferi, atnācu un viņš ir atvērts.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau brīdi pēc ienākšanas šovā Elīna ķērās pie grādīgās dziras un atklāja dalībniekiem savas ieceres par raidījumu: “Man būs raidījums par gejiem.” Pastāstījusi kolēģiem par dzīvi ārpus šova telpām, Elīna teica, ka nav jāiespringst par uzdevumiem tik ļoti. Brīdi vēlāk, blondīne Edgaram un Santai atklāja sava projekta ideju: “Mans raidījums sauksies “Viņš ir viņš”.” Uzklausījusi Jura kritiku par to, ka viņaprāt šāds raidījums neies cauri, Elīna domas mainīja un teica, ka tad raidījums būšot par transvestītiem.

Nākamās dienas rītā Elīna atklāja, ka bija domājusi, ka būs tikai viesis šovā, tāpēc līdzi pat nav paņēmusi mantas: “Es domāju, ka būšu tikai viesis. Man nav līdzi pat mantu. Un es nezinu, par ko lai veidoju raidījumu.”

Arī nedēļas nogali, jaunā dāma pavadīja, nevis domājot par savu fināla raidījumu, bet gan plītējot un uzdzīvojot. Visu sestdienas vakara tiešraides laiku Elīna izcieta sodu, sēžot virtuālajā cietumā, jo no filmēšanas kopā ar Džokeru, šova telpās atgriezās piedzērusies. “Visi tik dusmīgi, viss slikti. Dievs?! Drīkst aiziet dušā vienkārši “uzkurīt”?!” Elīnas neadekvāto bļaušanu mēģināja apturēt bēdubrālis Džokers, taču tas blondīni sadusmoja vēl vairāk: “Neaiztiec manu seju! Jūs man neviens neesat šeit tik labi pazīstami, lai aiztiktu manu seju!” Elīnas uzvedība sadusmojusi arī pārējos šova dalībniekus.

Vai Elīna atgriezās šovā, lai cīnītos un kļūtu par TV Zvaigzni? Vai tie, kuri šovā ir citu mērķu vadīti vēl ilgi spēs izturēt neadekvātos blondīnes izgājienus? Vai Elīna, cik ātri ienākusi, tik ātri “neizlidos kā korķis” no spēles? Seko līdzi notikumiem šovā, kad konkurence un stress pieaug ar katru dienu, jo fināls, jau pēc nedēļas!

TOP komentāri

 • Dina
  0 0 0

  Dina

  No Elīnas nekāda TV seja vai raidījuma vadītāja, tik un tā nesanāks, tad viņai vēl ļoti daudz jāmācās un jāapgūst. Kas attiecas uz dzeršanu , tad vajag saprast cik daudz un kur to var un kur nevar atļauties, šoreiz Elīna paršāva par strīpu.
 • Jautrīte
  0 0 0

  Jautrīte

  Es piekrītu,ka Elīnai sods ir jāsaņem. Jautājums: kur tad vakarā cilvēks var iziet, ja viņa nedzīvo Rīgā un vēl pie tam dzērusi, kā viņa teica, ka naudas neesot? Puiši pareizi darīja. Malači! Izgulēs dzērumu un tad nāks apskaidrība. Ne jau dzērumā, bet skaidrā jārunā un jāsoda. Es piekrītu Martina rakstītam.
 • Kaimiņš
  0 0 0

  Kaimiņš

  Piekrītu, man arī diži neaizrauj Elīnas izklāsti par to kā viņa jūtās, kas sāp, kas ar matiem, ka gribās ēst. Piedodiet Elīnas fani, bet viņa ir blondīne, kas attaisno stereotipus par blondīnēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl