Ekskluzīvi: intervija ar Elīnu uzreiz pēc šova pamešanas!

11 komentāri
Ekskluzīvi: intervija ar Elīnu uzreiz pēc šova pamešanas!
Foto: Toms Norde

Otrdienas realitātes šovā TV Zvaigznes parasti ir skumjas dienas, jo no kāda dalībnieka, ar kuru jau sadzīvots un kurš iemīļots, jāšķiras. Pirmajā nedēļā savu sapni izsapņoja Džeimss, pagājušajā nedēļā šova dalībniekus pameta Jaroslavs, bet vakar no telpām izgāja Elīna. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc tam meitenei vaicāja, kāpēc noticis tā, kā noticis!

Intervijā Elīna stāsta, ka viņai nav ne jausmas, kāpēc viss tā izvērties. Viņa atzina, ka pārdzīvo faktu, ka zaudējusi tieši Kristīnei, sēžot uz izbalsošanas strīpas, – ja trešais personāžs būtu, kā viņa izteicās, līdzvērtīgs, asaru nebūtu bijis tik daudz. Neiztika arī bez nu jau mūžīgās epopejas par un ap izbijušo striptīzdejotāju, pieminot, ka Kristīnei viss esot slikti un ka nekur nevēlas iesaistīties.

Ja būs iespēja, Elīna šovā atgriezīsies, un viņas aiziešana, iespējams, bijusi nejaušība, jo varbūt tieši tobrīd viņas fani nebija pie telefoniem un TV raidītājiem. Skatītājiem meitene novēlēja būt pašiem sev! Vairāk skaties portāla Skaties.lv sagatavotajā materiālā!

11 komentāri