Ekskluzīvi: intervija ar Elīnu uzreiz pēc šova pamešanas!

11 komentāri

Otrdienas realitātes šovā TV Zvaigznes parasti ir skumjas dienas, jo no kāda dalībnieka, ar kuru jau sadzīvots un kurš iemīļots, jāšķiras. Pirmajā nedēļā savu sapni izsapņoja Džeimss, pagājušajā nedēļā šova dalībniekus pameta Jaroslavs, bet vakar no telpām izgāja Elīna. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc tam meitenei vaicāja, kāpēc noticis tā, kā noticis!

Intervijā Elīna stāsta, ka viņai nav ne jausmas, kāpēc viss tā izvērties. Viņa atzina, ka pārdzīvo faktu, ka zaudējusi tieši Kristīnei, sēžot uz izbalsošanas strīpas, – ja trešais personāžs būtu, kā viņa izteicās, līdzvērtīgs, asaru nebūtu bijis tik daudz. Neiztika arī bez nu jau mūžīgās epopejas par un ap izbijušo striptīzdejotāju, pieminot, ka Kristīnei viss esot slikti un ka nekur nevēlas iesaistīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja būs iespēja, Elīna šovā atgriezīsies, un viņas aiziešana, iespējams, bijusi nejaušība, jo varbūt tieši tobrīd viņas fani nebija pie telefoniem un TV raidītājiem. Skatītājiem meitene novēlēja būt pašiem sev! Vairāk skaties portāla Skaties.lv sagatavotajā materiālā!

TOP komentāri

 • Ilze
  +1 +1 0

  Ilze

  "Līdzēvrtība". Un to apgalvo cilvēks, kas neizceļas nedz ar toleranci, nedz intelektu, nedz profesionalitāti un nopietnu attieksmi pret darbu, kolēģiem, pienākumiem un elementārām ētikas normām. Vispirms vajadzētu papūlēties pilnveidot sevi pašu, lai virinātu savu smuko mutīti par citiem šova dalībniekiem. Neprofesionāli, pat mazliet zemiski.
 • vērotāja
  +1 +1 0

  vērotāja

  atradusies ,, lielā zvaigzne,, jau pašā sākumā galvā sakāpis:)))))))))
 • BabaJaga
  +1 +1 0

  BabaJaga

  Žēl, ka esi nolēmusi nemainīties. Būtu jauki, ja Tu pilnveidotu sevi intelektuāli. Tas Tevi tikai bagātinātu.
  Un par līdzvērtību... Šeit es pasmaidīšu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl