1 komentārs

Marta, Dārta un Kristīne realitātes šovā nav vienīgās, kuras no pielūdzējiem, ko saņem, – tagad šim sarakstam pievienojas arī Egii. Martai bija sūtījumi no Mika, Dārtu aplaimoja Kristaps, bet Kristīni pirmajā šova izbalsošanas dienā iepriecināja viņas (nu jau laikam bijušais) puisis Oskars. Ir aktuāls jautājums – kas ir Māris?

Piektdienas havajiešu ballīte sākās uz ļoti pozitīvas nots, jo jaukajai meitenei Egii kāds puisis bija atsūtījis ziedus. Sākumā “Dievam” jeb Balstiņai šķita, ka tas ir no viņas puiša, bet, izlasot kartīti, kas tika pievienota klāt ziediem, meitene konstatēja, ka tas vis nav no viņas puiša, bet gan no kāda cita džeka vārdā Māris. Vai viņa no noslēpumainā pielūdzēja saņems vēl kaut ko?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Laura
    0 0 0

    Laura

    Es uzskatu, ka tāds Māris nemaz neeksistē ziedus pasniedza šova administrācija. Tā teikt, lai beidzot arī būtu kādas intrigas par Egii.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl