1 komentārs
Edgars sajūsmā; Santa Nr.1 paliek šovā, spēli pamet Rihards
TV Zvaigzne

Šovakar realitātes šovā TV Zvaigzne iknedēļas izbalsošanas vakars, kad uz strīpas sēdās vājākā darba autori – Rihards un Džokers. Puiši bija izveidojuši stāstu par tēmu Cilvēks Latvijai un intervēja TV raidījumu vadītāju Gundegu Skudriņu. Eksperti un skatītāji šo darbu novērtēja kā vissliktāko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par iekšējā balsojuma upuri šovakar kļuva Santa Nr. 1. Pret viņu nobalsoja astoņi šova kolēģi. Daudzi kā pamatojumu savai izvēlei minēja Santas Nr. 1 vēlmi pamest spēli. Savukārt Linda uzskata, ka jaunā dāma ir pilnībā sabojājusi Toretto. Taču skatītāji uzklausīja Edgara lūgumu balsot un atbalstīt viņa sirdspuķīti.

Skatītāji lēma, ka šovakar mājās laiks doties Rihardam. Puisis šovā ieradās tikai pirms nedēļas, taču jau pirmajās dienās pierādīja sevi kā atjautīgu, saticīgu un draudzīgu kolēģi. Ļāvās Santas talantiem – body art gleznām uz sava ķermeņa un bija čakls palīgs Lindai virtuvē. Pieteikuma anketā Rihards minēja, ka vēlētos vadīt sporta pārraides, taču šim sapnim nebūs lemts piepildīties, vismaz ne šā šova laikā.

Atvadoties Rihards pasniedza dāvanu Neimanim dzimšanas dienā un uzaicināja visus jauniegūtos draugus uz vindsērfinga nodarbību.

Riharda vietu šovā ieņēma košā Violeta, bet ar viņu iepazīsimies jau pavisam drīz. Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā, atbalsti savus favorītus, balsojot un sekojot sociālajos tīklos, jo viņi visi šovā ieradušies viena mērķa vārdā, lai iemantotu skatītāju mīlestību un kļūtu par TV Zvaigznēm.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl