Edgars kļuvis liderīgs. Vainīga Santa Nr.1?

11 komentāri
Edgars kļuvis liderīgs. Vainīga Santa Nr.1?
Tv Zvaigzne

Dienas vidū, kad norisinājās šova iekšējais balsojums, daudzi dalībnieki nobalsoja pret Santu Nr. 1, bet Lindas arguments bija tiešs: “Viņa ir sabojājusi Toretto.”

Jau nedēļu Toretto neatkāpjas ne soli no Santas Nr. 1, un nevar nepamanīt jaunekļa simpātijas pret izskatīgo dalībnieci. Lai arī šova “sirdsāķīšu” loma pieder Martai un Neimanim, Edgars neslēpj, ka Santa Nr. 1 viņam ļoti patīk. Linda ir pārliecināta, ka Santa Nr. 1 slikti ietekmē Edgaru, traucē viņam augt un pilnveidoties. “Bērnu ballītē Edgars sevi lieliski parādīja. Arī pirms tam – intervijās – centās. Bet, kopš ienāca skaista meitene īsos svārciņos, viņš tikai to vien dara, kā sēž un skatās viņai acīs.” Linda uzskata, ka “vējš galvā” Edgaram ir tieši Santas dēļ: “Viņš bija citādāks. Iespējams, ka viņam trūkst seksa, bet ir jāsaņemas un jāstrādā, nevis jāčalo ar skaistām meitenēm.” Izdarot savu izvēli, Linda uzskata, ka glābs Toretto.

Vai patiesi Santa Nr. 1 Edgaram likusi novirzīties no mērķa? Seko līdzi notikumiem 24 stundas diennaktī un uzzini pirmais.

TOP komentāri

  • ana
  • studente
    0 0 0

    studente

    Ko Tu, Juri, centies panākt? Pēc iespējas sāpīgāk iekost Santai Nr.1? KO TEV TAS DOS??? Netaisos te kādu aizstāvēt, bet tas, ka no Tevis plūst žults, ir acīmredzami.
  • Juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl