8 komentāri

Vakar vakarā šova TV Zvaigzne dalībnieki atbildēja uz skatītāju un atbalstītāju iesūtītiem jautājumiem.

Skatītāji jau kopš pirmās dienas pamanījuši Edgara simpātijas pret Santu Nr. 1. Izbalsošanas vakarā Edgars atzinās, – ja Santa paliks šovā, tad viņš šo nedēļu būs aizņemts ar uzdevumu un… Santu. Meitene palika, un vakar Edgars atklāja, ka ir iemīlējies: “Man ir kaut kas vairāk pret Santu Nr. 1. Domāju, ka to var arī redzēt. Tas, kā mēs ar Santu skatāmies viens uz otru… Ar to viss ir izteikts.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecības un topošo TV Zvaigžņu sirdslietas ir temats, kas visvairāk interesē skatītājus, tāpēc arī Dārta saņēma jautājumus par savām simpātijām pret Andersonu. Dārta atzinās, ka Andersons viņai nav vienaldzīgs, bet uz jautājumu, kurš patīk vairāk – Andersons vai Jaroslavs, Dārta izvēlējās Jaroslavu.

[Ex] da Basu ārpasaulē gaida mīļotā meitene, tāpēc viņš atklāja, ka šova dzīvoklī nav nevienas sievietes, kas viņu interesētu. Atpazīstamais DJ gan nenoliedz, ka Dārta ir pievilcīga sieviete.

Pēdējā laikā arī Džokers kļuvis kārs uz meičām un kā savas mīļākās šova mājoklī redz Santu Nr. 1 vai Dārtu.

Kaislības šovā TV Zvaigzne nebeidz rimties. Kā veidosies jauno talantu attiecības turpmāk un kurš kļūs par šova uzvarētāju? Seko līdzi notikumiem un uzzini pirmais.

TOP komentāri

 • acīgā
  0 0 0

  acīgā

  Vai kāds tic, ka Edgars ir iemīlējies? Manuprāt, viņš vienkārši izkalkulējis, ka mīlas pārīšiem ir lielāki reitingi, kā arī lielāka iespēja palikt šovā. Tas protams neizslēdz iespēju, ka Torreto pret Santu Nr.1 izjūt zināmas simpātijas.
 • ha!
  0 0 0

  ha!

  ģērbj Jura drēbes , aicina pret Juri balsot, aprunā aiz muguras raidījumos ...fui , fui , fui
 • naivā
  0 0 0

  naivā

  Eva, ko Tu domā par Edgara kā nākamā Latvijas seksa guru pašpasludināšanos?Man tiešām liekas briesmīgi, ka cilvēks, kuram ir palielas problēmas ar potenci, spēj sevi pataisīt par seksa gigantu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl