Edgars atzīst, ka viņam ir pretīgi skatīties uz Kristīni

27 komentāri

Vēl viens vakardienas pārrunu temats bija par Kristīnes iespējamo lēmumu bērniņu tomēr nepaturēt, kur uz sarunu bija aicināts kādreizējais meitenes aizstāvis Edgars Toretto. Viņš atzina, ka domas par Kristīni ir ļoti mainījušās, kā arī puisim pat pretīgi uz viņu skatīties…

Edgars pārrunās jeb grēksūdzē atzina, ja viņš uzzinātu, ka ir kāda bērna tēvs, tā puisim būtu visa pasaule, tāpēc viņa sašutums par Kristīnes gājieniem ir īpaši liels. Balstiņa atļāvās pajautāt, varbūt tad viņam topošā māmiņa jāprec nost, uz ko viņš atbildēja, ka Kristīne neesot īsti viņa gaumē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • ana
 • ilzux
  0 0 0

  ilzux

  Daudz kur piekrītu A.Sokolovam Šīm zvaigznēm un vinjiem
  tā sakāpis galvā. Iepriekšējos šovus bija interesantāk skatīties,vinji vismaz neaaplika skatītājus!
 • Dainis
  0 0 0

  Dainis

  Kristīne bija godīgāka par Edgaru. Atzinās ka ir skūpstījusies ar meiteni, taču Edgars uz jautājumu par viņa orientāciju atbildēja ar meliem. Es zinu vīrieti ar kuru Edgaram ir bijušas savdabīgas attiecības. Sveiciens Edžiņam no Daiņa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl