1 komentārs

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne izbalsošanas dienā uz pārrunām tika aicināts Džokers, kurš nosēdināts uz strīpas. Viņaprāt, ne Linda, ne Santa, ne Edgars Toretto, ne Neimanis nekad nevadīs savus televīzijas raidījumus.

Pēc divām nedēļām, ko jaunietis šeit pavadījis, Džokers palicis pavisam skeptisks pret apkārtējiem, kas, protams, ir tikai loģiski, ņemot vērā viņu attieksmi pret reperi. Šodien grēksūdzē puisis izteicās, ka netic daļai dalībnieku un viņu spējām uzskatot, ka ne Neimanis, ne Linda, ne Santa, ne arī Edgars Toretto nekad nevadīs paši savus TV raidījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • skatītāja
    0 0 0

    skatītāja

    Man Džokers patīk labāk nekā Edgars. Džokerā ir kaut kas simpātisks, varbūt viņa miermīlīgais raksturs, turpretī Edgaram tādi cietumnieku gājieni, kā Džokeru visu laiku apkakāt, kādam citam pielīst, pūst vienā stabulē ar skaļākajiem. Tādiem izgājieniem jau daudz prāta nevajag.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl