Džokers un Santa – kāpēc viņi pameta šovu?

6 komentāri

Jau ierasts, ka portāls Skaties.lv uzreiz pēc realitātes šova TV Zvaigzne izbalsošanas raidījumiem “ķer” rokā tā pametušos dalībniekus. Šoreiz tie bija veseli divi – Džokers un Santa –, kuri mums pastāstīja, kāpēc, viņuprāt, tieši viņi vakar izgāja.

Uz jautājumu, kas viņiem tieši nesanāca lielā uzdevuma izpildē, abi jaunieši kritizēja montāžas darbu, taču arī akcentēja, ka nedrīkst noliegt pašu vainu, piemēram, Santa uzskata, ka kļūda, iespējams, bija iejauktā dzīve pirms šova. Gan Džokers, gan Santa nenokar galvas un bija vienisprātis par saviem nākotnes plāniem – viņi turpinās attīstīties un pilnveidoties tajā, ko viņi dara. Puisis cītīgāk pievērsīsies savai repera karjerai, bet Santa ies iemīto taciņu raidījumu vadītājas virzienā. Plašāku izklāstu meklējiet portāla Skaties.lv sagatavotajā videomateriālā!

TOP komentāri

 • Sofija
  0 0 0

  Sofija

  Es arī piekrītu. Santa un Linda netaktiski uzvedās attiecībā pret Kristīni. Ņemt un uzaicināt viņas "draugu" un publiski pazemot sievieti,kura ir grūtniece, tas vien norāda, cik viņas ir netaktiskas un nepieklājīgas.
 • o
  0 0 0

  o

  Džokers šovam deva odziņu,žēl,ka neiedeva imunitāti! Santa,Aldis,Linda,Ex- šova otrā plāna kadri,var būt,var nebūt
 • malpils
  0 0 0

  malpils

  Džokeru jau nu vajadzēja paturēt šovā! Džeks no sirds un no rajona deva vaļā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl