Džokers turpina uzvaras gājienu – nakts deja apakšbiksēs

11 komentāri

Vakar realitātes šovā TV Zvaigzne norisinājās kārtējā izbalsošana, pēc kuras, kā jau ierasts, dalībnieki, lai noskalotu bēdas par aizgājušo (iespējams, arī palikušo…), kā arī uzņemtu jauniņo, nedaudz “atlaida”. Ballītes karstumā pagājušajā nedēļā ienākušais Džokers “izpildījās” pēc pilnas programmas, vienā brīdī pat dejojot tikai apakšbiksēs un zeķēs.

Kādā brīdī, kad bija jau arī solīdi paņemts “uz krūts”, viens no šova reperiem – Džokers – atraisījās tā, kā to ilgi nebija darījis neviens no apkārtējiem, proti, skanot grupas A-Eiropa mūzikai, viņš atļāvās pasniegt sevi no visatbrīvotākās puses. Mālpilnieks lēkāja, mētāja kūleņus un kājas pa gaisu, kā arī pie pasaules superhita I’m sexy and I know it puisis atkailinājās tik tālu, ka ķermeni nosedza tikai zeķes un apakšbikses.

TOP komentāri

 • LOL
 • MOP
  0 0 0

  MOP

  Nu tad ko paši "šērojat" un "like(ojat)" šo video, ja jums visiem ir tāds kauns? :D es arī esmu mālpiliete, bet tas jau uzreiz neveido asociācijas ar jums kā sabiedrības daļu. katrā miestā ir šādi dīvainīši....šovs ir sekls un pagrimis, ja reiz pieņem cilvēkus, kas ir garīgi nestabili - ja pareizi atceraties skolas laikos tas bija visiem zināms un domāju ka šova veidotāji atlasē arī to pamanīja, bet tā kā vajag intrigas utml., tad arī paņēma cilvēku kas būs tur kā klauns.
 • Smaidule
  0 0 0

  Smaidule

  Vaine,gluži manas domas,es arī esmu Mālpiliete un man ir kauns ka viņš nāk no Mālpils :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl