Džokers stāsta par savu pirmo seksuālo pieredzi

1 komentārs

Šodien pēc realitātes šova TV Zvaigzne grēksūdzes jeb pārrunām, kā jau ierasts, norisinājās aktivitāte 1 pret 5. Pēdējais jautājums bija par grupas Re:Public dziesmu Strēlniece, kas Džokeram asociējas ar ļoti labām lietām…

Jaunākais realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieks Džokers šodien atklāja kādu interesantu stāstu, ar ko viņam asociējas latviešu tik ļoti iemīļotā Strēlniece – viņš pie šīs dziesmas dejojis ar dāmu, ar kuru pēc tam, kā varēja noprast, arī bijis “happy time”. Jāpiekrīt vien Balstiņai, viņš no tiesas ir ģēnijs, ja puisim tas izdevies ar vienu deju. Čaļiem Vecrīgā atliek tikai dabūt šā jaunieša telefona numuru un zvanīt pēc padoma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl