Džokers – repo par ķirbjiem, izrāda savas zināšanas erudīcijas spēlē un atklāj, kad pirmoreiz iemīlējies

0 Komentāru
Džokers – repo par ķirbjiem, izrāda savas zināšanas erudīcijas spēlē un atklāj, kad pirmoreiz iemīlējies
Foto: Toms Norde

Vakar notikušajā repa duelī Džokers Andersonu apvainoja un to pamanīja gan skatītāji, gan šova dalībnieki. Jauniņais vēl aizvien nav spējis iemantot savu kolēģu draudzību un uzticību.

Šodien pārrunās Juris atklāja, ka dzīvē nekad ar Džokeru nedraudzētos, un ir pārliecināts, ka arī pārējiem ar viņu, tā teikt, nebūtu pa ceļam.

Džokers ir ar “biezu ādu” un šova dalībnieku nepatiku tā īsti nemana. Puisis neslēpj, ka viņam patīk šova meitenes, jo īpaši – Egii. Taču, gatavojoties šā vakara ballītei, Džokeram jāstrādā kopā ar Martu.

Jau visas dienas garumā šovā TV Zvaigzne valda tāda spocīga noskaņa, jo šovakar tiks svinēta Visu svēto diena. Džokeram kolēģi piedāvāja pārģērbties par ķirbi, ko viņš arī paklausīgi pieņēmis. Oranža cepure galvā, un ķirbis gatavs. Arī repa rīmes Džokeram par ķirbju tēmu nebija grūti izdomāt. Savukārt erudīcijas spēlē 1:5 Džokers pareizi atbildēja uz četriem jautājumiem. Un, atminot teksta fragmentu dziesmai “Strēlniece”, viņš atklāja, ka dziesmas “ziedu” laikos arī saticis savu pirmo mīlestību Mālpils vidusskolas diskotēkā.

Šobrīd Džokera atbalstītāju skaits tikai aug, bet, kas to lai zina, kādu vērtējumu viņš saņems pēc pirmā darba – sižeta izveides, un vai nebūs viens no trim, kurš sēdēs uz strīpas?! Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā.

0 Komentāru