Džokers: Mani uzskata par muļķi!

38 komentāri
Džokers: Mani uzskata par muļķi!
Foto: Toms Norde

Jau mazliet vairāk nekā divas nedēļas šovā ir reperis no Mālpils – Džokers. Viņš realitātes šovam pieteicās, kā pats saka, lai kļūtu atpazīstams un spētu “pārdot” savu imidžu, lai izveidotu sevi kā “zīmolu”. Džokers ir pārliecināts, ka dalība šovā būs labs pakāpiens šovbiznesā.

Lai arī sākotnēji šķita, ka pārējie šova dalībnieki jaunekli uzņēma bez pretenzijām, Džokera virzienā ik pa laikam tiek mestas izsmiekla bultas. Dāmas mīl ļauni pajokot par Džokera izskatu, puiši par repošanu, uzvedību un valodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakardien Džokera pacietības mērs bija pilns, un viņš aiz neapmierinātības atgādināja piepūtušos balonu. Džokers Edgaram teica: “Mani šovā no***š un uzskata par muļķi. Ar Tevi ir citādāk, bet mani uzskata par muļķi. Mani neuzskata par normālu. Un tas ir ļauni, jo cilvēki ārā arī tā sāks domāt.” Toretto kolēģi mierināja sakot, ka arī viņam sākumā diez ko labi neveicās. “Kad esmu samākslots, nav labi, kad neesmu – arī nav labi” atzīstas Džokers. Arī Grīšļu māsu dzēlīgās piezīmes nevar nepamanīt: “Džoker, savelc bikses!”, “Džoker, nesēdi izgāzies!”. Marta teica, ka padomus dod tikai labu gribēdama, taču redzams, ka Džokers jūtas aizskarts: “Arī, ja esmu izvāļājies pa dīvānu, man piekasās, bet citiem neko nesaka!” Edgars Džokeram ieteica pamācīties pareizi runāt un uzvesties. “Es gribu, lai par mani runā pēc padarītā šeit, nevis domā, ka esmu āksts. Zini, kā man “besī”, ka saka, ka esmu resns… Nu tā nevar!” sarūgtināts atklāja reperis.

Vai Džokers būs nākamais iekšējā balsojuma upuris? Kas ir tas, kas viņā nepatīk pārējiem dalībniekiem? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne un uzzini pirmais.

 

 

 

 

 

TOP komentāri

 • Lily
  0 0 0

  Lily

  Cilveki kas zin māsu žurku noslepumu uzrakstiet! Redzesim Ka viñām patika!
 • Lily
 • Kristaps
  0 0 0

  Kristaps

  Jautāšu vēlreiz, kas noticis ar sabiedrību?
  Šo labākajā gadījumā var skaukt par palīgskolas koju nepārtrauktu tiešraidi un esmu pārsteigts, ka tas spēj kādu izklaidēt. Inese, žēl, ka Latvijas zemās kvalitātes satura tv skatīšanās tev laupījusi veselo saprātu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl