Džokers: Mani uzskata par muļķi!

38 komentāri
Džokers: Mani uzskata par muļķi!
Foto: Toms Norde

Jau mazliet vairāk nekā divas nedēļas šovā ir reperis no Mālpils – Džokers. Viņš realitātes šovam pieteicās, kā pats saka, lai kļūtu atpazīstams un spētu “pārdot” savu imidžu, lai izveidotu sevi kā “zīmolu”. Džokers ir pārliecināts, ka dalība šovā būs labs pakāpiens šovbiznesā.

Lai arī sākotnēji šķita, ka pārējie šova dalībnieki jaunekli uzņēma bez pretenzijām, Džokera virzienā ik pa laikam tiek mestas izsmiekla bultas. Dāmas mīl ļauni pajokot par Džokera izskatu, puiši par repošanu, uzvedību un valodu.

Vakardien Džokera pacietības mērs bija pilns, un viņš aiz neapmierinātības atgādināja piepūtušos balonu. Džokers Edgaram teica: “Mani šovā no***š un uzskata par muļķi. Ar Tevi ir citādāk, bet mani uzskata par muļķi. Mani neuzskata par normālu. Un tas ir ļauni, jo cilvēki ārā arī tā sāks domāt.” Toretto kolēģi mierināja sakot, ka arī viņam sākumā diez ko labi neveicās. “Kad esmu samākslots, nav labi, kad neesmu – arī nav labi” atzīstas Džokers. Arī Grīšļu māsu dzēlīgās piezīmes nevar nepamanīt: “Džoker, savelc bikses!”, “Džoker, nesēdi izgāzies!”. Marta teica, ka padomus dod tikai labu gribēdama, taču redzams, ka Džokers jūtas aizskarts: “Arī, ja esmu izvāļājies pa dīvānu, man piekasās, bet citiem neko nesaka!” Edgars Džokeram ieteica pamācīties pareizi runāt un uzvesties. “Es gribu, lai par mani runā pēc padarītā šeit, nevis domā, ka esmu āksts. Zini, kā man “besī”, ka saka, ka esmu resns… Nu tā nevar!” sarūgtināts atklāja reperis.

Vai Džokers būs nākamais iekšējā balsojuma upuris? Kas ir tas, kas viņā nepatīk pārējiem dalībniekiem? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne un uzzini pirmais.

 
 
 
 
 
38 komentāri