Džokers lakstojas ap Santu Nr.1?!

5 komentāri
Džokers lakstojas ap Santu Nr.1?!
Toms Norde

Izbalsošanas vakara noslēgumā priekā gavilēja ne tikai donžuāns Edgars, bet arī Džokers. Abi pat spiedza un apskāvās no priekiem, kad tika paziņots, ka Santa Nr. 1 turpina spēli un paliek šovā.

Arī Džokers, laikam ejot, atvēries, kļuvis drošāks un vairs nekautrējas izteikt komplimentus meitenēm, kā arī izrādīt savas simpātijas. Un Neimaņa dzimšanas dienas svinībās Džokers pat atļāvies lakstoties ap Santu Nr. 1.

Šodien gan pārrunās reperis šo faktu noliedza: “Es neuzmācos Santai Nr. 1… Nezinu, kurā vietā tas parādās? Apzināti es to neesmu darījis.” Bet neapzināti?! :)  “Es izbaudu visu, kamēr vēl ir laiks… Santa Nr. 1 man ir draugs, varbūt mazliet biežāk kontaktējos nekā ar citiem… Sieviete var būt draugs.” Džokers ir pārliecināts, ka visas sievietes, kuras mīl, bet nav apprecējis, ir viņa draugi. “Es negulēju ar Santu Nr. 1… Edgars ar viņu gulēja. Es negribu nekur bāzties. Santai Nr. 1 ir draugs.” Džokers atzinās, ka nekad “nenoceltu” citam čalim dāmu. “Santa Nr. 1 ir simpātiska meitene, viss kārtībā, bet es nezinu, vai viņa grib būt ar mani, vai ir vērts mēģināt. Es gribētu ar viņu draudzēties,” atklāj Džokers, taču domā, ka nav greizsirdīgs uz Edgara uzstājīgajiem simpātiju apliecinājumiem Santai Nr. 1.

Taču tā vien šķiet, ka Santas Nr. 1 acīm jau priekšā rozā brilles un Toretto caur rožainajiem stikliem izskatās vēl jaukāks, nekā ir patiesībā. Ai…ai…ai…

Vai Santa Nr. 1 būs salauzusi divas sirdis šovā? Seko līdzi notikumiem un uzzini pirmais.

5 komentāri