Dienas muļķība: šodien Dārta ar kādu cīnīsies uz deju grīdas; viņas kontā arī šīs nedēļas pirmais novēlējums

10 komentāri
Dienas muļķība: šodien Dārta ar kādu cīnīsies uz deju grīdas; viņas kontā arī šīs nedēļas pirmais novēlējums
Foto: Toms Norde

Pienākusi ikdienas aktivitātes Dienas muļķība ceturtā nedēļa, kuru iesāksim bez jokiem – Dārta kādu no realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem izaicinās uz deju dueli jeb “dance  battle”, kā arī viņai tika dots uzdevums izteikt šīs nedēļas novēlējumu skatītājiem!

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”. Dienas muļķībā šoreiz iesaistīsim divus dalībniekus, kuri savā starpā cīnīsies “dance battle”. Vienu no dalībniecēm izvirzījāt jūs, un tā ir Dārta, bet – ko viņa izvēlēsies sev pretiniekos, skaties jau pusdienu tiešraidē!

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

10 komentāri