Dienas muļķība: Neimanis nedēļu sāks ar dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl!

13 komentāri
Dienas muļķība: Neimanis nedēļu sāks ar dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl!
Foto: Toms Norde

Aizsākam nu jau ikdienas aktivitātes Dienas muļķība trešo nedēļu, kuru ievadīsim muzikālās noskaņās – Neimanim būs jāizpilda Nikolaja Puzikova dziesma Mazā, Dievs tevi mīl!

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Šodien jums būs iespēja skatīt, kā viens no diviem šova dīdžejiem – Neimanis – izpilda dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl! no dziedātāja Nikolaja Puzikova repertuāra.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

13 komentāri