Dienas muļķība: Neimanis nedēļu sāks ar dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl!

13 komentāri
Dienas muļķība: Neimanis nedēļu sāks ar dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl!
Foto: Toms Norde

Aizsākam nu jau ikdienas aktivitātes Dienas muļķība trešo nedēļu, kuru ievadīsim muzikālās noskaņās – Neimanim būs jāizpilda Nikolaja Puzikova dziesma Mazā, Dievs tevi mīl!

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Šodien jums būs iespēja skatīt, kā viens no diviem šova dīdžejiem – Neimanis – izpilda dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl! no dziedātāja Nikolaja Puzikova repertuāra.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

TOP komentāri

 • Tante
  0 0 0

  Tante

  Mīļie, jūs kādreiz esat bijuši iemīlējušies? Nu skaidrs, ka džekiņam gribas puteklīšus no viņas pūst :)
  Bet ļauns viņš nav noteikti.
  Par martu. Man jau bija juška, ka viņa tur spēlējas (pati jau ar teica, ka tas ir tikai spēle), bet... kurš gan dzīvē nav aizpēlējies? Nu kaut drusciņ :)
  Es noteikti par Dzintaru.
 • rīts
 • Ārons
  0 0 0

  Ārons

  Piekrītu, ka Dzintars ietekmējas no Martas. Bet var viņu saprast - nu, negribas čalim sakaitināt draudzeni. Bet par Martu teikšu tā - viņai šovaa ir visizdevīgākaa situācija, jo atbalsts ir gan no māsas, gan arī no Dzintara.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl