6 komentāri

Šorīt realitātes šova TV Zvaigzne tiešraidē varējām vērot pirmo “Dienas muļķību”, kurā kādam no dalībniekiem, ko izvēlējās skatītāji, balsojot šova mājaslapā (aptauja atrodama labajā pusē), bija jāstaigā apakšveļā. Marta nedaudz sarūgtināja skatītājus, jo apakšveļas vietā izvēlējās halātu.

Patiesībā balsotāji rīta cēlienā apakšveļā vēlējās redzēt Jaroslavu, bet daudziem par pārsteigumu viņš vakar šovu pameta, jo tā lēma telefonbalsojums. Tas nozīmē, ka viņš šo vēlmi izpildīt nevarēja, tāpēc tas bija jādara otrajai vietai, kurā ierindojās skaistule Marta. Brīdi, kad viņa kameru priekša parādīsies apakšveļā, noteikti gaidīja daudzi, taču vilšanās bija mirklī, kad viņa pateica: “Sorry, nē!” un uzdevumu izpildīja halātā…

Bet nekas, šādas aktivitātes turpināsies visu šova laiku, un jau tagad Tev, skatītāj un lasītāj, ir iespēja balsot par to, kurš rīt no rīta citus dalībniekus vedīs “Kas dārzā” rotaļā. Pašlaik nedaudz priekšā visiem izrāvies [Ex] da Bass!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl