Dienas muļķība: Marta rītu pavada kā īsts zaķis

0 Komentāru
Dienas muļķība: Marta rītu pavada kā īsts zaķis
Foto: Toms Norde

Vakar rīta cēliens realitātes šova TV Zvaigzne tiešraidē jau kuro reizi tika sākts ar portāla Skaties.lv aktivitāti “Dienas muļķību”, kurā kādam no dalībniekiem, ko izvēlējās skatītāji, balsojot šova mājaslapā (aptauja atrodama labajā pusē), bija jāpavada kā trusim, un jau trešo reizi šajā balsojumā uzvarēja Marta.

Atceramies, ka šīs aktivitātes realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sekos līdzi visu šova laiku, jo katru darbadienu Tev, lasītāj un skatītāj, būs iespēja balsot par to, kurš dalībnieks rīta cēlienā muļķosies. Šoreiz jeb, precīzāk, jau trešo reizi divu nedēļu laikā skatītāji izrādījuši vislielākas simpātijas pret Martu.

Rīt no rīta mūs visus sagaida, kas patiesi neredzēts, un tas būs repa duelis starp lielākajiem šova hiphopa mīļotājiem – jaunāko dalībnieku Džokeru un skatītāju iemīļoto Andersonu.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (ņemot vērā nedēļas beigas, šoreiz būs izņēmums – balsojums noslēgsies tikai svētdienas vakarā) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām ”Dienas muļķībām”.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 Komentāru