Dienas muļķība: Kristīne izsaka dalībniekiem komplimentus

4 komentāri

Šodien Kristīne debitēja portāla Skaties.lv aktivitātē Dienas muļķība, kurā viņai rīta cēlienā bija jāizsaka komplimenti saviem kolēģiem. Lielisks rīta sākums, vai ne?

Portāla Skaties.lv aktivitāte Dienas muļķība jau kļuvusi par ikdienas aktivitāti, kam seko liels skaits skatītāju, vismaz spriežot pēc lielā balsu skaita, kurus saņemam katru darba dienu. Atceramies, ka šīs aktivitātes realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sekos līdzi visu šova laiku, jo katru darbadienu Tev, lasītāj un skatītāj, būs iespēja balsot par to, kurš dalībnieks rīta cēlienā muļķosies. Šoreiz sagaidījumam ko interesantu – jūs vēlējāties, lai Kristīne iesaistās sociālajā dzīvē, tāpēc devāt viņai iespēju par katru pateikt ko labu.

Spilgtākie komplimenti no viņas puses bija Neimaņa virzienā, kuram esot dziļš acu skatiens, kā arī labas lietas tika izteiktas par [Ex] da Basa sportisko augumu, ko patiesi viņš ir saglabājis un uztur ļoti labā formā.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas (ņemot vērā piektdienu, šoreiz balsošana norit līdz svētdienai) plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

TOP komentāri

 • studente
  0 0 0

  studente

  Nu, tagad pat - visi grozās pa virtuvi, bet Kristīne nav redzama. Kur tad pazudusi???
 • studente
  0 0 0

  studente

  Es tāpat kā Keita. Bet, kā jau rakstīju iepriekš, Kristīnei jākļūst AKTĪVĀKAI! Un arī REDZAMĀKAI! Ceru, ka Kristīne labi sevi parādīs "Can-Can picu šovaa". Ai, kā derētu kāda humoristiska deja! Un vēl. Nesaprotu, kādēļ viņa maz redzama brīvajos brīžos, kad visiem kopā nav kāds konkrēts uzdevums. Māsas tiek rādītas samērā bieži, tādēļ rodas dažādas, nevajadzīgas aizdomas:))
 • keita
  0 0 0

  keita

  kristine, skatos sovu,kamer vien tu tur esi.
  bez tevis, nebutu tur nekas populars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl