Dienas muļķība: Kristīne izsaka dalībniekiem komplimentus

4 komentāri

Šodien Kristīne debitēja portāla Skaties.lv aktivitātē Dienas muļķība, kurā viņai rīta cēlienā bija jāizsaka komplimenti saviem kolēģiem. Lielisks rīta sākums, vai ne?

Portāla Skaties.lv aktivitāte Dienas muļķība jau kļuvusi par ikdienas aktivitāti, kam seko liels skaits skatītāju, vismaz spriežot pēc lielā balsu skaita, kurus saņemam katru darba dienu. Atceramies, ka šīs aktivitātes realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sekos līdzi visu šova laiku, jo katru darbadienu Tev, lasītāj un skatītāj, būs iespēja balsot par to, kurš dalībnieks rīta cēlienā muļķosies. Šoreiz sagaidījumam ko interesantu – jūs vēlējāties, lai Kristīne iesaistās sociālajā dzīvē, tāpēc devāt viņai iespēju par katru pateikt ko labu.

Spilgtākie komplimenti no viņas puses bija Neimaņa virzienā, kuram esot dziļš acu skatiens, kā arī labas lietas tika izteiktas par [Ex] da Basa sportisko augumu, ko patiesi viņš ir saglabājis un uztur ļoti labā formā.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas (ņemot vērā piektdienu, šoreiz balsošana norit līdz svētdienai) plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

4 komentāri