3 komentāri
Dienas muļķība: Grīšļu māsas valda; vakar Dārta, šorīt ķīlas izpērk Marta

Sākot ar pagājušo nedēļu, portāls Skaties.lv sadarbībā ar Kanālu 2 uzsāk aktivitāti ar nosaukumu “Dienas muļķība”. Iepriekšējā nedēļā jūs šajās aktivitātēs iebalsojāt Martu, [Ex] da Basu un Elīnu. Šķiet, ka jums Marta ļoti patīk, jo arī šodien muļķosies tieši viņa.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Pagājušajā nedēļā tieši jūs izvēlējāties, ka Marta rīta cēlienu pavadīs apakšveļā (diemžēl iemainot to vienkārši pret halātu), un šodien atkal viņa būs tā, kas klausīs, ko sakāt, un mēģinās izpirkt dažādas ķīlas.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (ņemot vērā nedēļas beigas, šoreiz būs izņēmums – balsojums noslēgsies tikai svētdienas vakarā) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām ”Dienas muļķībām”. Piemēram, piektdien jūsu izvēlētais favorīts, kas šoreiz bija Elīna, stāvēja uz rokām un runāja ”Tālavas taurētāju”, bet šodien Dārta spēlēs spēli ”Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts”.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

TOP komentāri

 • sandza
 • Puisis
  0 0 0

  Puisis

  Oi, oi, pasaules lāpītājs!
  Ja Tev ir par ko domāt, sēdi un padomā! Šis nav snaušanas raidījums, kur galvenais uzdevums ir gulēt uz bīdīt zvaigžņu kārtis, bet realitātes šovs, kurā ir jādarbojas ar izdomu un jaunradi! Un beidz vienreiz raudāt par Kristīni!!! Gaidi viņu mājās un sapaijā!
 • fakts
  0 0 0

  fakts

  Te nu atklājas māsu īsta daba. Dāŗta visu laiku noliek Kristīni, un neuzklausa viņas viedokli.Ļoti vēlētos ,lai balsotāji atvērtu acis un pieņemtu pareizu lēmumu. Nevar atļaut tādām Dārtām izplesties !!!!Padomājiet -kā var justies cilvēks,kuru visu laiku cenšas pazemot!!!!Pārējie kā vārnas ķērc līdzi ,lai tik paglābtos no izbalsošanas krēsla .Tā pati Laura , cik viņai bija gadu ,kad kluva par māti !? Der atcerēties un padomāt -kā es justos ,ja pret mani tā attiektos!Kā gribētos šovu un sagaidīt ,lai piepildās teiciens "otram bedri rok ,bet pats iekrīt" .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl