1 komentārs

Piektdienas rītā realitātes šova TV Zvaigzne tiešraidē varējām vērot jau trešo “Dienas muļķību”, kurā kādam no dalībniekiem, ko izvēlējās skatītāji, balsojot šova mājaslapā (aptauja atrodama labajā pusē), bija jānostājas uz galvas (vai vismaz rokām) un jānoskaita “Tālavas taurētājs”. Tā nu Elīna rīta posmu pavadīja, mācoties dzejoli un kā nobalansēt uz rokām.

Atceramies, ka šīs aktivitātes realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sekos līdzi visu šova laiku, jo katru darbadienu Tev, lasītāj un skatītāj, būs iespēja balsot par to, kurš dalībnieks rīta cēlienā muļķosies. Pirmdienas aktivitātē paredzēta spēle “Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts”.

TOP komentāri

  • liene
    0 0 0

    liene

    Elīna, izskatās, ka skola tev ir gājis grūti vai nu tev prātā ir bijušas tikai izklaides.No malas skatoties, tu esi galīgi tukša meitene, tavas zināšanas ir pilnīga nulle, vairāk par skatīšanos kamerā liekas, ka vairāk neko nevari. Pacenties vismaz būt gudrāka lasi, mācies runāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl