Dienas muļķība: Eksiņš vada “Kas dārzā” rotaļu

0 Komentāru
Dienas muļķība: Eksiņš vada “Kas dārzā” rotaļu
Foto: Toms Norde

Šorīt realitātes šova TV Zvaigzne tiešraidē varējām vērot jau otro “Dienas muļķību”, kurā kādam no dalībniekiem, ko izvēlējās skatītāji, balsojot šova mājaslapā (aptauja atrodama labajā pusē), bija jāstaigā apakšveļā. Tā nu [Ex] da Bass sāka dienu uz jautras nots un veda visus dalībniekus “Kas dārzā” rotaļā.

Jau paša sākumā, pēc rīta ziņu nolasīšanas kopā ar jauno dalībnieci Santu, Eksiņš atzina, ka uzdevums nav pārāk sarežģīts, bet ne jau vienmēr visam jābūt sarežģīti, ne tā? Toties, pateicoties jums, skatītāji, šova dalībnieki rītu sāka uz jestras nots un neizskatījās, ka kāds būtu īpaši sapīcis par ideju no paša rīta doties rotaļā.

Atceramies, ka šīs aktivitātes realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sekos līdzi visu šova laiku, jo katru darbadienu Tev, lasītāj un skatītāj, būs iespēja balsot par to, kurš dalībnieks rīta cēlienā muļķosies. Rītdienas aktivitātē paredzēta stāvēšana uz galvas (vai vismaz rokām), kura laikā kādam no izredzētajiem būs jāskaita “Tālavas taurētājs”. Pašlaik nedaudz priekšā visiem izrāvusies ir Elīna.

0 Komentāru