Dienas muļķība: Edgars atdarinās pārējos šova dalībniekus

Komentāri
Dienas muļķība: Edgars atdarinās pārējos šova dalībniekus
Foto: Toms Norde

Nu jau ikdienas aktivitātei Dienas muļķība aizsākusies trešā nedēļa, kuru ievadīja Neimanis ar dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl!, taču šodien ik pa trim minūtēm par kādu citu šova dalībnieku izliksies Edgars Toretto.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien būs iespēja pavērot uzņēmēja Edgara Toretto aktiermākslu, jo tieši viņš ir izvēlēts šajā reizē – viņam ik pēc trim minūtēm jāattēlo katrs no šova dalībniekiem. Vēlams, ļoti ticami.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl