Dienas muļķība: Džokers pārģērbsies par meiteni un runās smalkā balstiņā

0 Komentāru
Dienas muļķība: Džokers pārģērbsies par meiteni un runās smalkā balstiņā
Foto: Toms Norde

Nu jau ikdienas aktivitātei Dienas muļķība aizsākusies trešā nedēļa, kuru ievadīja Neimanis ar dziesmu Mazā, Dievs tevi mīl!, taču šodien Džokers gatavos pusdienas, pārģērbsies par meiteni un runās smalkā balstiņā.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Dienas muļķībā šoreiz iesaistīsim kulināriju un pārģērbšanos – Džokers pārtaps par meiteni gan vizuāli, gan arī tiks izmainīta balss. Jaunietis pārtapšanas laikā gatavos pārējiem ēst.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 Komentāru